Nieuws Binnenland

PERSBERICHT: Ctac N.V. Press release / persbericht: Vertrek CFO van Ctac N.V.

Woensdag 16 november 2011 18:27 P E R S B E R I C H T
's-Hertogenbosch, 16 november 2011
Vertrek CFO van Ctac N.V.
De Raad van Commissarissen van Ctac N.V. en de heer Jan-Willem Wienbelt hebben heden in goed overleg besloten dat de heer Wienbelt per direct terugtreedt als CFO van Ctac en zijn dienstbetrekking met de organisatie begin 2012 tot een einde zal komen.
De reden voor het uiteengaan van partijen is gelegen in het feit dat in de afgelopen periode tussen de Raad van Commissarissen en de heer Wienbelt een principieel verschil van inzicht is ontstaan over het binnen Ctac en de aan haar verbonden ondernemingen te voeren beleid.
Tijdens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Ctac in mei 2012 zal de aandeelhouders worden verzocht de heer Wienbelt decharge te verlenen voor het door hem gevoerde bestuur. Ctac wenst de heer Wienbelt succes voor de toekomst.
De heer Henny Hilgerdenaar (CEO) zal tijdelijk de portefeuille van de CFO waarnemen. De Raad van Commissarissen streeft er naar in het eerste kwartaal van 2012 de ontstane vacature te vervullen.
/ / / / / / / / / /
Over Ctac Ctac is een van de grootste SAP Gold Partners in de Benelux en Gold Partner van Microsoft. Het bedrijf bouwt op basis van deze marktleidende software en de jarenlange ervaring van zijn consultants in diverse markten op maat gemaakte templates voor specifieke sectoren. Deze voorgeconfigureerde oplossingen zijn daardoor snel in gebruik te nemen en bieden binnen korte tijd rendement. Ctac levert maatoplossingen voor onder andere groothandels, retailers, food & beverage organisaties en woningcorporaties. Daarnaast biedt het bedrijf een breed spectrum aan ICT-oplossingen voor middelgrote en grote organisaties voor onder meer business intelligence, warehousemanagement, portaloplossingen en customer relationship management. Het bedrijf completeert deze oplossingen met een uitgebreid portfolio van trainingen, detachering , E-business- en consultancydiensten.
Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC). Bij het bedrijf werken per ultimo september 2011 491 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in 's Hertogenbosch. Ctac is daarnaast ook actief in Duitsland, Belgi en Frankrijk. Voor meer informatie: www.ctac.nl.
Voor meer informatie:
Ctac N.V. Henny Hilgerdenaar -- CEO Goudsbloemvallei 30 T. +31 (0)73-692 06 92 Postbus 773 E. info@ctac.nl 5201 AT 's-Hertogenbosch www.ctac.nl
Belangrijke data:
14 maart 2012 Publicatie jaarcijfers 2011 16 mei 2012 Persbericht over het eerste kwartaal 2012 16 mei 2012 Algemene vergadering van aandeelhouders 30 augustus 2012 Publicatie halfjaarcijfers 2012 8 november 2012 Publicatie bericht over het derde kwartaal 2012
(END) Dow Jones Newswires
November 16, 2011 12:27 ET (17:27 GMT)

Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

 

 

 



Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed

 

 

Beleggers Belangen Week 07

 

 

Altijd op de hoogte zijn?