Nieuws binnenland
-
Air France overweegt prijsvechter in Frankrijk - bronnen
Donderdag 2 september 2010 20:41 PARIJS (Dow Jones)--Air France-KLM overweegt een prijsvechter in Frankrijk op te zetten om de concurrentie aan te gaan met andere goedkope maatschappijen, melden bronnen rond het bedrijf donderdag.
De nieuwe maatschappij, die Air France Express zou moeten gaan heten, zou volgend jaar operatief kunnen zijn vanuit de zuidelijke steden Marseille, Nice en Toulouse, als overeenstemming wordt bereikt met de vakbonden.
Air France-KLM,...
Lees verder -
Logica benoemt Josh Strasner tot CEO Noord-Amerika
Donderdag 2 september 2010 20:23 AMSTERDAM (Dow Jones)--Logica plc heeft Josh Strasner benoemd tot chief executive officer voor de activiteiten van het bedrijf in Noord-Amerika.
Strasner is sinds maart 2008 in dienst van Logica en bekleedt sinds januari 2010 de functie van interim-CEO in Noord-Amerika.
Door Eelco Hiltermann; Dow Jones Nieuwsdienst; +31 20 571 5200; eelco.hiltermann@dowjones.com...
Lees verder -
NYSE Euronext: AEX ongewijzigd, Brunel en Unit4 in Midkap
Donderdag 2 september 2010 18:21 AMSTERDAM (Dow Jones)--Herziening van de beursindices leidt ertoe dat Brunel en Unit4 worden toegevoegd aan de Midkap en Dockwise en Spyker in de Smallcap terechtkomen, maakt NYSE Euronext donderdag bekend.
De samenstelling van de AEX blijft ongewijzigd.
De veranderingen gaan in na het slot van de handel op vrijdag 17 september.
Door Levien de Feijter; Dow Jones Nieuwsdienst +31 20 57 15 201;...
Lees verder -
AEX sluit met winst
Donderdag 2 september 2010 17:47 AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index van de Amsterdamse effectenbeurs is donderdag met kleine winst gesloten. Beleggers deden het rustig aan, in afwachting van belangrijke cijfers over de Amerikaanse arbeidsmarkt die vrijdag worden gepresenteerd. Meevallende berichten over de huizenverkopen in de Verenigde Staten gaven de handel aan het einde van de dag een lichte impuls.De Amsterdamse hoofdgraadmeter sloot 0,3 procent (1,05...
Lees verder -
Financiele agenda tot en met 10 september
Donderdag 2 september 2010 17:05 AMSTERDAM (Dow Jones)--Hieronder volgen de belangrijkste items op de financiele agenda tot en met vrijdag 10 september 2010:
VRIJDAG 3 SEPTEMBER
BEDRIJFSNIEUWS
- Geen agendapunten
MACRO-ECONOMISCH NIEUWS
- Dui, inkoopmanagersindex diensten, augustus, 09.55 uur - EU, inkoopmanagersindex diensten, augustus, 10.00 uur - EU, detailhandelsverkopen, juli, 11.00 uur - VS, werkloosheid, augustus, 14.30 uur - VS, inkoopmanagersindex diensten, augustus, 16.00 uur
MAANDAG 6 SEPTEMBER
BEDRIJFSNIEUWS
- Geen agendapunten
MACRO-ECONOMISCH NIEUWS
-...
Lees verder
Powered by


Beurs RSS Feed
Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang ledere dag op bet gewenste bjdstlp bet laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbnef


