Nieuws Binnenland

Fugro winst daalt 2009, start '10 met lage orderportefeuille

Vrijdag 5 maart 2010 08:32 Door Maaike Noordhuis
Van DOW JONES NIEUWSDIENST

AMSTERDAM (Dow Jones)--Fugro nv heeft over 2009 een daling van de omzet en nettowinst geboekt, nadat oliemaatschappijen hun investeringen terugschroefden, en voor de eerste helft van 2010 voorziet het bedrijf ook een lagere omzet en nettowinstmarge ten opzichte van een jaar eerder.
Fugro realiseerde over het afgelopen jaar een nettowinst van EUR263,4 miljoen ten opzichte van EUR283,4 miljoen in 2008, terwijl de omzet terugliep naar EUR2,05 miljard van EUR2,15 miljard.
Fugro stelt dat recente ontwikkelingen aangeven dat er tekenen zijn van een geleidelijke verbetering in sommige van de marktsectoren waarin Fugro actief is, ondersteund door een toename van tenderactiviteiten voor het op zee zoeken naar olie en gas.
Fugro begint het jaar echter wel met een lagere orderportefeuille en in een omgeving met een lager prijsniveau. Het bedrijf verwacht dan ook dat de omzet en winstmarge in de eerste helft van 2010 wat lager zullen uitvallen in vergelijking met 2009.

Door Maaike Noordhuis; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; maaike.noordhuis@dowjones.com

Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

Asset Allocatie Whitepaper

 

 




 

Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed





 

Altijd op de hoogte zijn?