Nieuws Binnenland

Fortis krijgt forse boetes van AFM

Woensdag 10 maart 2010 09:29

AMSTERDAM (ANP) - De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft Fortis vier boetes opgelegd voor marktmanipulatie en het niet tijdig melden van koersgevoelige informatie. Dat maakte de AFM woensdag bekend.

In totaal legde de AFM vorige maand Fortis voor 560.000 euro boetes op. Het gaat om twee boetes van 144.000 euro voor marktmanipulatie en twee van 144.000 euro voor het niet op tijd publiceren van koersgevoelige informatie.

De boetes hebben betrekking op de periode voor de splitsing van Fortis, waarin de bank en verzekeraar probeerde ABN Amro over te nemen. Om een overname te realiseren moest Fortis maatregelen nemen. ,,Het uitvoeren van verplichte dan wel noodzakelijke maatregelen had een negatieve invloed op het kunnen behalen van de solvabiliteitsdoelstellingen. Binnen dit kader heeft de AFM twee overtredingen geconstateerd.''


Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

Asset Allocatie Whitepaper

 

 




 

Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed





 

Altijd op de hoogte zijn?