Nieuws Binnenland

Pharming: interesse beleggers voor emissie van EUR12 mln

Donderdag 27 mei 2010 08:40 Door Maaike Noordhuis
Van DOW JONES NIEUWSDIENST

AMSTERDAM (Dow Jones)--Pharming Group nv heeft toezeggingen van bestaande en nieuwe aandeelhouders om deel te nemen in een aandelenemissie van maximaal EUR12 miljoen, zo maakt het biotechbedrijf donderdag bekend.
Het gaat om een onderhandse plaatsing bij institutionele beleggers en andere investeerders die in aanmerking komen, die intekenen op een bedrag van minimaal EUR50.000.
De opbrengst zal met name worden aangewend voor het voortgaande goedkeuringstraject van het middel Rhucin, dat gebruikt kan worden bij de behandeling van erfelijk angio-oedeem, en de commercialisering van het medicijn.
Het aandeel Pharming schoot de afgelopen dagen omhoog, nadat het bedrijf dinsdag bekendmaakte dat het een maand eerder dan aangekondigd een oordeel van EMA verwacht over de hernieuwde aanvraag voor Europese marktgoedkeuring van Rhucin.

Door Maaike Noordhuis; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; maaike.noordhuis@dowjones.com

Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

 

 
 



Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed

 

 

Beleggers Belangen Week 20

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?