Nieuws Binnenland
NYSE Euronext wijst overnamevoorstel ICE-Nasdaq opnieuw af
Donderdag 21 april 2011 17:34 AMSTERDAM (Dow Jones)--De board van NYSE Euronext (NYX) heeft donderdag opnieuw het voorstel van Nasdaq OMX Group Inc. (NDAQ) en IntercontinentalExchange Inc. (ICE) afgewezen om het beursbedrijf over te nemen en op te splitsen.De bestuurders van NYSE Euronext herhaalden de steun aan de verbintenis met Deutsche Boerse AG (DB1.XE). Het verbeterde aanbod van ICE en Nasdaq van deze week is nagenoeg hetzelfde als het voorstel dat eerder al werd afgewezen, zeggen de bestuurders.
"Dientengevolge is onze mening niet veranderd", aldus Jan-Michiel Hessels, voorzitter van NYSE Euronext, in een verklaring.
Het voorstel beidt geen aantrekkelijk waarde, heeft onaanvaardbare risico's en de uitvoering is daarom niet in het beste belang van aandeelhouders van NYSE Euronext, licht hij toe.
Eerder deze week pasten ICE en Nasdaq een eerder overnamevoorstel aan door de toevoeging van een breakup fee, naast de toezegging voor financiering van een groep banken.
Door Ben Zwirs; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; ben.zwirs@dowjones.com
(END) Dow Jones Newswires
April 21, 2011 11:34 ET (15:34 GMT)
Reacties
-
Nog geen reacties gegeven
Abonnementen
- Abonneer mij op het dagelijkse gratis beurs.nl update met ieder uur het laatste beursnieuws
- Abonneer mij op het maandelijkse gratis beurs.nl review met een overzicht van de afgelopen maand
- Lees de nieuwste editie van Beleggers Belangen (inkijk exemplaar)
- Abonneer mij op het beleggersweekblad Beleggers Belangen
- Download de beurs iPhone applicatie
Beurs RSS Feed
Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang iedere dag op bet gewenste tijdstip het laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbrief




