Nieuws Binnenland
Shell verkoopt 80% van Kameroenese Pecten-eenheid aan Addax
Woensdag 2 november 2011 18:41 LONDEN (Dow Jones)--Royal Dutch Shell plc (RDSA) heeft zijn 80%-belang in exploratiebedrijf Pecten Cameroon Company Lcc verkocht aan Addax Petroleum Corp., een bedrijf in Chinese handen. De verkoop is de laatste in een reeks van desinvesteringen om de West-Afrikaanse portefeuille van het Engels-Nederlandse bedrijf te verkleinen.Pecten, waarvan 20% nog in handen is van het Kameroenese overheidsbedrijf Societe Nationale des Hydrocarbures, zal de naam wijzigen in Addax Petroleum Cameroon Company Llc, aldus Addax in een persverklaring.
Financiele details werden door geen van beide partijen onthuld. Pecten is vooral actief op het gebied van offshore exploratie en boringen, waaronder in het Douala oliebekken.
Door Alexis Flynn, vertaald en bewerkt door Elco van Groningen; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715200; elco.vangroningen@dowjones.com
(END) Dow Jones Newswires
November 02, 2011 13:41 ET (17:41 GMT)
Reacties
-
Nog geen reacties gegeven
Abonnementen
- Abonneer mij op het dagelijkse gratis beurs.nl update met ieder uur het laatste beursnieuws
- Abonneer mij op het maandelijkse gratis beurs.nl review met een overzicht van de afgelopen maand
- Lees de nieuwste editie van Beleggers Belangen (inkijk exemplaar)
- Abonneer mij op het beleggersweekblad Beleggers Belangen
- Download de beurs iPhone applicatie
Beurs RSS Feed
Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang iedere dag op bet gewenste tijdstip het laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbrief




