Nieuws Buitenland
Amerikaanse groothandelsvoorraden dalen in juli
Vrijdag 11 september 2009 16:28 AMSTERDAM (Dow Jones)--De groothandelsvoorraden in de Verenigde Staten zijn in juli opnieuw gedaald, blijkt vrijdag uit cijfers van het Amerikaans Ministerie van Handel.De groothandelsvoorraden daalden in juli met 1,4% tot $387,2 miljard, gecorrigeerd voor seizoensinvloeden. Economen gingen vooraf uit van een daling van 1%.
Het cijfer in juni werd herzien naar een daling van 2,1%, van een eerder gemelde krimp van 1,7%.
De groothandelsverkopen stegen in juli met 0,5% tot $314,5 miljard, gecorrigeerd voor seizoensinvloeden.
De groothandelsverkopen van juni werden neerwaarts bijgesteld naar 0,3%, na een eerder gemeldde omzetgroei van 0,4%.
De verhouding tussen voorraden en verkopen, uitgedrukt in ratio, kwam uit op 1,23. Het cijfer geeft aan hoeveel maanden het de retailer zal kosten om de voorraden te verkopen.
De voorraden duurzame goederen, die drie jaar of langer mee moeten gaan, daalden met 1,5% in juli, eenzelfde percentage als een maand eerder. De verkoop van duurzame goederen steeg met 1,0%, na een stijging van 0,7% in juni.
Door Patrick Buis; Dow Jones Nieuwsdienst +31-20-571-52-01; patrick.buis@dowjones.com
Reacties
-
Nog geen reacties gegeven
Beurs RSS Feed
Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang ledere dag op bet gewenste bjdstlp bet laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbnef




