Nieuws Buitenland

Ook beleggers op Wall Street wachten af

Donderdag 2 september 2010 15:41

NEW YORK (ANP) - Beleggers op Wall Street kozen er donderdag, evenals hun collega's in Europa, voor om aan de zijlijn te blijven. Ze wachten op de volgende indicator van de staat waarin de Amerikaanse economie verkeert, het rapport over de banenmarkt in augustus dat vrijdag naar buiten komt.

Kort na de opening noteerde de Dow-Jonesindex van dertig toonaangevende fondsen onveranderd op 10.269,70 punten. De breder georiƫnteerde S&P 500-index stond 0,1 procent hoger op 1080,99 punten en de door technologiefondsen gedomineerde Nasdaq was onveranderd op 2177,55 punten.

Het banenrapport wordt door marktkenners gezien als bepalend voor het verdere verloop van de beurshandel. Als het cijfer meevalt, zal de opmars van woensdag worden hervat. Valt het tegen, dan dreigen de aandelenbeurzen af te glijden. Door Reuters geraadpleegde analisten verwachten dat de werkgelegenheid, exclusief de agrarische sector, met 100.000 banen is afgenomen.


Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

 

 



Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed

 

 

Beleggers Belangen Week 05

 

 

Altijd op de hoogte zijn?