Nieuws Buitenland

Duitse bunds sluiten lager na relatief weinig richtinggevend nieuws

Dinsdag 7 augustus 2012 18:46 AMSTERDAM (Dow Jones)--Duitse bunds zijn dinsdag lager gesloten, aangezien obligaties van kernlanden minder in trek waren als gevolg van een verdere vermindering van spanningen in de eurozone, en doordat er geen nieuwsgebeurtenissen waren die de recente stijging van Spaans en Italiaans schuldpapier een halt zouden kunnen toeroepen.
Op macro-economisch vlak lag de aandacht op Italiaanse data over de economische groei in het land. Het Italiaans bruto binnenlands product bleek zoals verwacht gekrompen te zijn met 0,7% in het tweede kwartaal van 2012 ten opzichte van het voorgaande kwartaal. Ook op jaarbasis kwam de krimp nagenoeg uit zoals verwacht, namelijk op 2,5%, waar gerekend werd op -2,4%.
De yield op de tienjarige Italiaanse obligatie noteert omstreeks 18.15 uur op 5,97%, en die op het Spaanse equivalent noteert rond dat tijdstip op 6,86%.
De bundfuture voor september eindigde dinsdag 87 basispunten lager op 142,33. De Duitse bundfuture is een standaardtermijncontract op een mandje van de tien meest recente tienjarige staatsleningen in Duitsland.

Door Ellen Proper; Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; ellen.proper@dowjones.com

(END) Dow Jones Newswires
August 07, 2012 12:46 ET (16:46 GMT)

Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

 
 



Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed

 

 


 

 

 

Beleggers Belangen Week 20

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?