Nieuws Buitenland

Disney boekt 24% hogere winst op parken, film 'Avangers'

Dinsdag 7 augustus 2012 22:59 AMSTERDAM (Dow Jones)--Walt Disney Co. (DIS) heeft over het fiscaal derde kwartaal een 24% hogere winst geboekt vanwege verbeterde resultaten in de pretparken en televisie-netwerken, en door de blockbuster 'The Avengers', maar moest anderzijds een eenmalige last afboeken van $200 miljoen op de flop 'John Carter', meldt het entertainmentconcern dinsdag na het slot van Wall Street.
De bestuursvoorzitter stelt dat Walt Disney in de afgelopen periode de grootste kwartaalwinst heeft geleverd in de historie van het concern. Disney rapporteert al meer dan een jaar sterkere resultaten, grotendeels te danken aan de kabel kanalen en de pretparken.
Volgens het entertainment concern bedroeg de winst in het derde kwartaal $1,83 miljard, of $1,01 per aandeel, tegen een winst van $1,48 miljard, of $0,77 per aandeel, in dezelfde periode een jaar eerder.
De omzet steeg naar $11,09 miljard van $10,68 miljard.
Door FactSet geraadpleegde analisten hadden een winst van $0,93er aandeel voorzien op een omzet van $11,32 miljard.

Door Ellen Proper; Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; ellen.proper@dowjones.com

(END) Dow Jones Newswires
August 07, 2012 16:59 ET (20:59 GMT)

Reacties

  • Nog geen reacties gegeven

 
 



Beurs RSS Feed

Het laatste nieuws als eerste ontvangen kan dankzij de beurs.nl RSS Feed

 

 


 

 

 

Beleggers Belangen Week 21

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?