Advies en analyse
Winst nemen na overnamebod
Vrijdag 25 november 2011 09:51Gevoel voor timing kan het Mexicaanse bedrijf Mexichem niet ontzegd worden, maar wat moeten de particuliere beleggers die het aandeel Wavin in bezit hebben nu doen?
Het bod van €8,50 op Wavin is uitgebracht op het moment dat de koers het historisch laagste niveau van €3,79 bereikte.
"De interesse van Mexichem voor Wavin is begrijpelijk", meent redacteur Berend Izaks van Beleggers Belangen. "De Mexicanen, die plasticpijpen en pvc maken, behalen een omzet van circa €1,9 mrd, voornamelijk in Zuid- en Noord-Amerika, en slechts voor 4% in Europa, Wavins markt."
Er is dus nauwelijks overlap en voor Mexichem is Wavin een mooie entree in Europa, stelt Izaks in het tijdschrift Beleggers Belangen van vrijdag 25 november 2011.
Johan Brinkman, hoofdredacteur
bron: Beleggers belangen
Laatste reacties op dit bericht
-
Nog geen reacties gegeven
Abonnementen
- Abonneer mij op het dagelijkse gratis beurs.nl update met ieder uur het laatste beursnieuws
- Abonneer mij op het maandelijkse gratis beurs.nl review met een overzicht van de afgelopen maand
- Lees de nieuwste editie van Beleggers Belangen (inkijk exemplaar)
- Abonneer mij op het beleggersweekblad Beleggers Belangen
- Download de beurs iPhone applicatie
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang iedere dag op bet gewenste tijdstip het laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbrief




