Advies en analyse

42 tips van acht redacteuren

Donderdag 5 januari 2012 13:48

Vanuit een realistische kijk op de economie en een nuchtere visie op de financiële markten geven in het tijdschrift van vrijdag 6 januari 2012 de acht vaste redacteuren van Beleggers Belangen hun beleggingstips voor 2012.

Het zijn individuele tips, want hoewel er eenstemmigheid is over de gematigde economische omstandigheden en de onzekere rendementen, verschillen de beleggingsvisies en stijlen tussen de redacteuren soms sterk.

Bovendien hebben de redacteuren zich bij het schrijven van de tips natuurlijk allemaal vooral laten leiden door hun specifieke kennis van de diverse beleggingscategorieën en sectoren.

De variatie aan tips is daardoor gelukkig groot. Zo kunt u tips uitkiezen die het beste passen bij uw eigen visie en stijl.

Het gevolg van deze opzet is, dat er een enkele dubbele tip tussen zit, en dat zelofs enkele tips elkaar tegenspreken.

Zo worden de aandelen Fugro en Oracle door twee redacteuren van een kooptip voorzien en krijgt het aandeel DSM zowel een koop- als een verkooptip.

Klik hier voor alle 42 tips.

Johan Brinkman (Twitter)

bron: Beleggers belangen

Laatste reacties op dit bericht

  • Zijn we gewoon reclame aan het maken? Klik niet op de 42 tips!

    Michel 05 januari 2012 14:06:09


 

 
 



Beleggers Belangen Week 20

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?