Advies en analyse
Favoriete internationale aandelen
Woensdag 30 mei 2012 13:16Het nieuwe strategisch plan van Carrefour (koersdoel: €25) belooft – zeker als de markten aantrekken – een solide winstgroei.
Hewlett-Packard ($32) biedt het vooruitzicht van een verbetering van de operationele gang van zaken, en het aandeel wordt laag gewaardeerd.
Het Britse bedrijf Royal and Sun Alliance Insurance (140 pence) mag dan een bescheiden winstgroei hebben van jaarlijks circa 6% in de komende vijf jaar, het is uitsluitend actief als schadeverzekeraar en dat is een zeer defensieve sector, omdat particulieren en bedrijven altijd het risico van schade willen afdekken.
Fedex Corporation beschikt als wereldspeler over een uitstekende naam en heeft een sterk management. Het bedrijf profiteert van de toenemende wereldhandel, de opkomst van e-commerce en de wens van producenten om de voorraden laag te houden.
Fedex is niet vrij van cyclische invloeden, maar bleef ook in de jaren 2008-2009 in de zwarte cijfers. Het aandeel wordt 20% ondergewaardeerd vergeleken met het sectorgemiddelde.
Eerder dit jaar waren Dell, Carrefour en Total topfavoriet bij Jyske. Vooral Dell kreeg vorige week rake klappen na teleurstellende cijfers en noteert tegen de laagste jaarkoers. Ook Carrefour en Total leverden de voorbije maanden flink in.
bron: Beleggers belangen
Laatste reacties op dit bericht
-
Nog geen reacties gegeven
Abonnementen
- Abonneer mij op het dagelijkse gratis beurs.nl update met ieder uur het laatste beursnieuws
- Abonneer mij op het maandelijkse gratis beurs.nl review met een overzicht van de afgelopen maand
- Lees de nieuwste editie van Beleggers Belangen (inkijk exemplaar)
- Abonneer mij op het beleggersweekblad Beleggers Belangen
- Download de beurs iPhone applicatie
![]() ![]() |
![]() |







