Expert Opinie

Dagcommentaar: AEX heeft steun op 332, weerstand op 335.

Michel Verschuur | Dinsdag 2 februari 2010 16:21

Foto van Michel Verschuur

Goedemiddag, De AEX staat nu op 332.25, een plus van 0.28%. De macrodata vanuit de VS was zwakker dan verwacht. De aanstaande huizenverkopen in de Verenigde Staten zijn in december wel gestegen, maar minder hard dan werd verwacht en dat geeft nu lichte druk op de handel. Het cijfer is historisch gezien een betrouwbare indicator voor de definitieve verkopen van bestaande huizen. Toch weten we nog steeds boven 332 te blijven en dat is zeer sterk. Zoals u heeft kunnen horen op onze info-lijnen, hebben we de calls Februari 340 gekocht, maar deze hebben we toch maar weer gesloten op eigen geld. Wellicht ben ik te voorzichtig, maar ik zie de AEX nog niet nu non stop naar 340 stijgen. Ik wacht liever even af, tot zo, Michel

Reacties
  • Ik volg jouw commentaar deze week eens en kom de conclusie dat wat jij schrijft simpel een samenvatting is van een paar uur gebeurtenissen welke idereen kan opschrijven, dus ik snap de toegevoegde waarde niet.

    Joop 02 februari 2010 18:59:30


 

 
 

Disclaimer

De auteur schrijft deze expert opinie op persoonlijke titel. Zijn handelssignalen kunnen op elk moment veranderen. De informatie in deze expert opinie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.




 



Beleggers Belangen Week 21

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?