Expert Opinie

Markten maken zich op voor expiratie

Ronald Romijn | Woensdag 18 augustus 2010 17:00

Foto van Ronald Romijn

De wereldwijde financiele markten bewegen momenteel tussen hoop en vrees. De ene week gaan we wat omhoog, om vervolgens een paar dagen later weer gestaag terug te vallen. Sinds het begin van dit jaar bewegen we in een zijwaarts patroon en is het voor ons als optie- en future handelaren wel heerlijk handelen. Met een aantal trades per week zien we ons rendement gestaag verder en verder oplopen. Overigens denken wij wel dat we aan de vooravond staan van een meer turbulente periode dan de afgelopen zeven maanden. Wij verwachten dat we richting eindejaar de nodige fluctuaties mogen verwachten, waarbij we wel per saldo op weg zijn om uit de zijwaartse periode uit te breken en wij denken dat dit aan de bovenkant zal gebeuren.

Met ons mechanische handelsmodel van Beursstrategie gaan we uiteraard voor de grote lijnen. Vandaag hebben we aangegrepen om onze website weer helemaal up to date te maken en de behaalde rendementen openbaar te maken. Het rendement is inmiddels opgelopen naar 65 procent en als U wilt, kunt U, nu de vakantieperiode weer voorbij is, instappen in onze diverse diensten. Op zeer eenvoudige wijze en met een aantal trades per maand kunt U ook dit prachtige rendement behalen. Vele tevreden klanten gingen U inmiddels voor. De komende dagen zal de Aex ook in de ban zijn van de naderende expiratie van aanstaande vrijdag. Dagelijks berekenen onze computermodellen de openstaande contracten en waar het voor de heren handelaren het beste zou zijn om te expireren. Aanstaande vrijdag zal ik voor U een extra update plaatsen om zodoende met dagopties nog wat extra rendement te genereren.

Met vriendelijke groet,

Ronald Romijn

www.beursstrategie.nl

 

Reacties
  • wat je zegt moet je doen, maar neem aan dat je nog geen tijd hebt gehad :) vr groet bert http://www.pe-opleidingen.nl

    pe-opleidingen.nl 20 augustus 2010 11:10:04


 

 
 

Disclaimer

De auteur schrijft deze expert opinie op persoonlijke titel. Zijn handelssignalen kunnen op elk moment veranderen. De informatie in deze expert opinie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.




 



Beleggers Belangen Week 21

 

 

 

 

Altijd op de hoogte zijn?