Expert Opinie

Steunscenario voor olie faalt

Selwyn Duijvestijn | Dinsdag 26 juni 2012 20:50

Foto van Selwyn Duijvestijn

Vorige week werd bekend dat de Amerikaanse olievoorraden zijn toegenomen. De voorraden ruwe olie met 2,9 miljoen vaten tot 387,3 miljoen vaten. Benzinevoorraden bedroegen 202,7 miljoen vaten, een toename van 0,9 miljoen vaten. Voorraden stookolie en diesel stegen met 1,2 miljoen vaten tot 121,1 miljoen vaten. Dit nieuws kwam aan als olie op het vuur en drukte de toch al dalende olieprijs verder omlaag.

BRN 08-12 Daily  26-8-2011 - 23-6-2012

Het steunscenario voor olie is nu definitef van de baan. De bodemzone heeft geen stand gehouden en van een opleving is geen sprake. De huidige daling toont aan waarom het zo belangrijk is om te wachten tot alle signalen op groen staan en alle indicatoren dezelfde kant op wijzen.


Met hartelijke groet,
Selwyn Duijvestijn
www.TurboTips.nl

 Disclaimer:
De auteur schrijft in dit weblog op persoonlijke titel. Zijn handelssignalen kunnen op elk moment veranderen. De informatie in dit weblog is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Reacties
  • Nog geen reacties gegeven

 

 
 

Disclaimer

De auteur schrijft deze expert opinie op persoonlijke titel. Zijn handelssignalen kunnen op elk moment veranderen. De informatie in deze expert opinie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.