Expert Opinie
Aex stijgt verder door
Rob Bliekendaal | Woensdag 7 april 2010 08:50Deze week hoeven we geen verdere sombere nasleep verwachten van de slechte werkgelegenheidscijfers uit de VS. De beurs was gisteren op Wallstreet behoorlijk sterk in het vasthouden van de positie, en van deze kracht kan Europa nu verder gaan profiteren. De werkgelegenheidscijfers hadden de verwachtingen van de analisten niet sterk overstegen, maar ondanks dat overheerste de kooplust onder beleggers en hield men de stukken vast. In februari gingen er 36.000 banen verloren, en in januari al 26.000 banen, maar in maart was de werkgelegenheid in de VS juist met 162.000 banen toegenomen. Dit vond de markt gelukkig voldoende om de stukken vast te houden. Volgens Obama was het een ‘bemoedigende eerste stap, maar is er nog een lange weg te gaan’. Beleggers hebben al met al het vertrouwen dat het herstel in de markt zich straks verder opwaarts zal ontwikkelen.
We moeten nu dus kijken hoe we de rest van de week op dit goed opgepakte nieuws zal gaan reageren, en of de AEX verder stevig wil gaan stijgen. Wij van Perfectindicator zitten reeds comfortabel sinds 2 maart op 326 long (stijgende positie) in de markt, en verwachten dat deze nog verder doorstijgt. Echter, nu alsnog nog instappen op de huidige opgaande trend vereist een strakke slepende stoploss-strategie. De analisten in de VS zijn voorzichtig met het doen van uitspraken in de maand april. April is de maand dat er veel dividend wordt uitgekeerd, en posities daarop vaak gesloten. Wel zien ze voor de komende twee weken meer stijgingen en wijzen erop dat april meestal wel een goede beleggingsmaand is. Maar er komen nog vele bedrijfscijfers vrij in de maand april, dit maakt de analisten nu verder nog even voorzichtig. De paasuitgaven in VS komen dit jaar uit rond de 14 miljard in de VS, wat wel weer een extra positieve impuls is dat consumenten bereidt zijn weer geld uit te geven aan luxe goederen.
Kortom, de beurs pakt de opwaarste trend weer stevig verder op! maak er gebruik van, maar borg altijd uw positie met een profit-stop tegen winstnemend sentiment.
Reacties
-
Rob, je bent écht een goede trader! Hoewel ik het feit dat het allemaal voor niks wordt weggeven eerst wel wat vreemd vond. Durf je dan er geen geld voor te vragen? Het zijn toch uitstekende signalen? Ik vind het fijn dat je signalen ook via de notaris worden vastgelegd; dan valt er achteraf nooit mee te sjoemelen zoals bij anderen..Zou je ook signalen over aan- en verkoop van valutaparen willen doorgeven? Daar kan ik met een turbo weer zelf op inspelen. Nogmaals dankjewel! Anita
Anita 09 april 2010 08:25:42
Disclaimer
De auteur schrijft deze expert opinie op persoonlijke titel. Zijn handelssignalen kunnen op elk moment veranderen. De informatie in deze expert opinie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang iedere dag op bet gewenste tijdstip het laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbrief



