Market talk
'Rally beurzen op komst'
Maandag 10 oktober 2011 14:54AMSTERDAM (Redactie beurs.nl) -- Oppenheimer verwacht een 'indrukwekkende rally' op de beurzen in de vierde kwartaal. De strategen spreken van een indrukwekkende en verrassende rally op de beurzen, zodra de nu nog overheersende angst onder beleggers naar de achtergrond verdwijnt. Daarbij rekent Oppenheimer op derdekwartaalcijfers die beter zijn dan verwacht. Het in de Dow opgenomen Alcoa trapt morgen op 11 oktober traditiegetrouw het Amerikaanse cijferseizoen af. Wel waarschuwt Oppenheimer voor de structurele problemen die hun greep op de markt zullen houden en voor volatiliteit zullen blijven zorgen, zolang er geen logische, transparante en goed te implementeren oplossing komt. Het positieve koersverloop op de beurzen van vandaag is volgens Oppenheimer te danken aan de veronderstelde 'near-deal' voor de oplossing van de Europese schulden- en bankencrisis, waarbij het nog lang niet zeker is of er instemming komt van alle lidstaten. Mede daarom verlaagt Oppenheimer het koersdoel voor de S&P500 voor 2012 van 1475 punten naar 1400 punten. Vrijdag sloot de Amerikaanse index nog op 1155,46 punten. Eerder was het al Citigroup dat een rally op de beurzen voorspelde voor het vierde kwartaal (MvH).
ReagerenLaatste reacties op deze markettalk
-
Blijf handelen! En vooral goed naar analysten luisteren! Dat is tenslotte de enige manier om de winst van de bank flink op te vijzelen terwijl je een ander er de schuld van kan geven. Omhoog of omlaag is niet van belang. Voorspellen gaat wel steeds beter trouwens. De rating agencies voorspellen inmiddels bijna vlekkeloos wat het verleden gebracht heeft.
kees opdam 12 oktober 2011 11:51:46 -
En ik nog zo hopen dat ik kon kopen onder de 250. Zodadelijk staan mijn verliesposten bij 296 en 329 ook nog op winst. Het deel van 263 reeds eerder met vette winst verkocht is er zodadelijk weer te vroeg uitgegaan. Het is ook altijd wat. Begint deze eindejaarsrally niet wat te vroeg.
john 10 oktober 2011 22:28:46 -
VOORSPELLEN IS ERG MOEILIJK, VOORAL ALS HET DE TOEKOMST BETREFT!
FRANS HERTOGS 10 oktober 2011 15:36:39
Abonnementen
- Abonneer mij op het dagelijkse gratis beurs.nl update met ieder uur het laatste beursnieuws
- Abonneer mij op het maandelijkse gratis beurs.nl review met een overzicht van de afgelopen maand
- Lees de nieuwste editie van Beleggers Belangen (inkijk exemplaar)
- Abonneer mij op het beleggersweekblad Beleggers Belangen
- Download de beurs iPhone applicatie
Altijd op de hoogte zijn?
- beurs.nl update
Ontvang iedere dag op bet gewenste tijdstip het laatste nieuws in uw mailbox
- beurs.nl review rss
Word lid van onze maandelijkse nieuwsbrief




