beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Ahold Delhaize Koninklijke

Ahold Delhaize Koninklijke

laatst

27,940

%

-0,57%

+/-

-0,160

vorig slot

28,100

tijd

29 nov

open

28,030

hoog

28,055

laag

27,740

volume

1.649.209

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 62.791,0066.260,0074.736,0076.132,00
EBITDA (mln.) 4.211,005.510,005.083,006.388,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.395,002.662,002.191,003.320,00
Resultaat voor belasting (mln.) 2.197,002.185,001.728,002.837,00
Netto winst (mln.) 1.793,001.766,001.397,002.246,00
Winst per aandeel 1,521,601,312,18
Koers winst verhouding 14,5213,9317,6413,82
Dividend per aandeel 0,700,760,900,95
Dividend rendement 3,17%3,41%3,89%3,15%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 11.147,0017.825,0018.151,0020.848,00
Immateriële activa 12.013,0012.060,0011.565,0012.770,00
Financiële activa 865,001.112,00966,00952,00
Vaste activa 24.489,0031.920,0031.764,0036.128,00
Voorraden 3.196,003.347,003.245,003.728,00
Debiteuren 940,00991,001.122,001.055,00
Overige vorderingen 53,0039,0058,0045,00
Liquide middelen 3.122,003.717,002.933,002.993,00
Vlottende activa 8.842,009.570,008.927,009.584,00
Totaal activa 33.331,0041.490,0040.692,0045.712,00
Gewoon kapitaal 14.816,0014.083,0012.432,0013.721,00
Preferent kapitaal -62,00156,00-842,00-77,00
Langlopende schulden 8.494,0014.818,0015.448,0017.812,00
Kortlopende schulden 10.021,0012.590,0012.812,0014.179,00
Totaal passiva 33.331,0041.490,0040.692,0045.712,00

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 372.000380.000414.000413.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.176.0001.107.0001.067.0001.028.000
Cashflow per aandeel 3,684,925,945,32
Intrinsieke waarde per aandeel 11,9311,9710,7712,41
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,851,862,152,43
Rendement eigen vermogen (%) 12,1012,5411,2416,37
Koers einde boekjaar 22,0822,3023,1130,14
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500
Premium

Ahold Delhaize leunt zwaar op Amerikaanse tak

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium