beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Akzo Nobel

Akzo Nobel

laatst

68,280

%

-0,55%

+/-

-0,380

vorig slot

68,660

tijd

29 nov

open

68,660

hoog

68,720

laag

67,440

volume

580.771

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 9.256,009.276,008.530,009.587,00
EBITDA (mln.) 7.162,001.324,001.469,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 6.923,00963,001.118,00
Resultaat voor belasting (mln.) 573,00785,00926,001.099,00
Netto winst (mln.) 6.674,00539,00630,00829,00
Winst per aandeel 26,052,703,294,48
Koers winst verhouding 3,0433,5726,7121,54
Dividend per aandeel 1,801,901,951,98
Dividend rendement 2,27%2,10%2,22%2,05%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1.748,001.700,001.945,002.104,00
Immateriële activa 3.458,003.625,003.554,003.690,00
Financiële activa 1.406,002.012,00166,00178,00
Vaste activa 7.171,008.240,008.113,008.530,00
Voorraden 1.139,001.139,001.159,001.650,00
Debiteuren 1.843,001.812,001.751,001.973,00
Overige vorderingen 74,0063,0055,00149,00
Liquide middelen 2.799,001.271,001.856,001.210,00
Vlottende activa 11.613,004.744,005.064,005.348,00
Totaal activa 18.784,0012.984,0013.177,0013.878,00
Gewoon kapitaal 11.834,006.350,005.746,005.425,00
Preferent kapitaal 10.363,546.250,205.651,005.334,00
Aandeel van derden 204,00218,00204,00211,00
Langlopende schulden 3.066,003.414,004.134,003.373,00
Kortlopende schulden 3.680,003.002,003.093,004.869,00
Totaal passiva 18.784,0012.984,0013.177,0013.878,00

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 34.50033.80032.20032.800
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 256.230199.600191.420184.960
Cashflow per aandeel 0,630,176,373,27
Intrinsieke waarde per aandeel 44,3929,9128,0827,39
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,783,033,133,52
Rendement eigen vermogen (%) 56,408,4910,9615,28
Koers einde boekjaar 79,2090,6487,8696,50
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500
Premium

AkzoNobel komt er wel

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium