beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals DSM Koninklijke

DSM Koninklijke

laatst

172,050

%

+0,88%

+/-

+1,500

vorig slot

170,550

tijd

17:35

open

170,200

hoog

172,100

laag

165,500

volume

559.056

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 8.632,009.267,009.010,008.208,00
EBITDA (mln.) 2.502,001.883,001.640,001.368,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.000,001.374,001.008,00662,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.896,001.273,00916,00512,00
Netto winst (mln.) 1.761,001.069,00750,00499,00
Winst per aandeel 8,054,873,462,91
Koers winst verhouding 9,9014,6733,5548,38
Dividend per aandeel 1,852,302,402,40
Dividend rendement 2,32%3,22%2,07%1,70%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 3.313,003.511,004.040,003.774,00
Immateriële activa 3.058,003.090,003.515,004.455,00
Financiële activa 718,00482,00447,0093,00
Vaste activa 7.370,007.331,008.219,008.939,00
Voorraden 1.848,001.993,002.019,00
Debiteuren 1.542,001.575,001.592,001.391,00
Overige vorderingen 35,00
Liquide middelen 1.853,002.558,001.488,00914,00
Vlottende activa 5.432,006.310,005.224,005.425,00
Totaal activa 12.802,0013.641,0013.443,0014.364,00
Gewoon kapitaal 6.962,007.782,007.731,007.399,00
Preferent kapitaal -597,20-426,20-809,20-243,00
Aandeel van derden 103,0033,00104,0088,00
Langlopende schulden 3.509,003.255,003.445,004.613,00
Kortlopende schulden 2.228,002.571,002.163,002.264,00
Totaal passiva 12.802,0013.641,0013.443,0014.364,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 21.05420.97722.17421.313
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 225.460225.460225.460171.540
Cashflow per aandeel 4,426,176,148,71
Intrinsieke waarde per aandeel 29,4132,6932,4240,72
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,712,193,583,46
Rendement eigen vermogen (%) 25,2913,749,706,74
Koers einde boekjaar 79,6771,44116,10140,80