beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Heijmans

Heijmans

laatst

10,720

%

+0,94%

+/-

+0,100

vorig slot

10,620

tijd

27 jun

open

10,620

hoog

10,780

laag

10,560

volume

45.493

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.580,301.604,051.749,551.749,61
EBITDA (mln.) 41,0449,8289,7589,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 28,4139,5555,6555,20
Resultaat voor belasting (mln.) 20,5634,8540,0454,97
Netto winst (mln.) 20,4930,0640,1550,30
Winst per aandeel 0,961,401,852,24
Koers winst verhouding 8,335,365,046,65
Dividend per aandeel 0,280,730,88
Dividend rendement 3,73%7,82%5,91%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 43,9641,97126,80132,67
Immateriële activa 78,6675,6374,6173,59
Financiële activa 94,6364,2596,65103,84
Vaste activa 253,14330,20332,77343,22
Voorraden 206,94204,57281,63259,82
Debiteuren 175,68185,45103,13136,76
Overige vorderingen 0,200,26
Liquide middelen 88,93109,37175,06209,57
Vlottende activa 522,97568,20597,87648,21
Totaal activa 776,11898,40930,64991,43
Gewoon kapitaal 149,10177,96226,41267,59
Preferent kapitaal -40,2616,6828,7220,28
Langlopende schulden 89,01144,07157,27183,88
Kortlopende schulden 538,00576,36546,96539,97
Totaal passiva 776,11898,40930,64991,43

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 4.4834.7254.8334.839
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 21.41021.41021.72022.420
Cashflow per aandeel 1,241,965,904,86
Intrinsieke waarde per aandeel 6,968,039,6911,04
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,150,930,961,35
Rendement eigen vermogen (%) 13,7416,8917,7318,80
Koers einde boekjaar 8,007,509,3314,90
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    ASML: recessievrees onnodig 23 jun | Analyse en Advies