beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Ordina

Ordina

laatst

4,825

%

+2,44%

+/-

+0,115

vorig slot

4,710

tijd

27 jun

open

4,780

hoog

4,900

laag

4,755

volume

411.074

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 358,52372,26369,23394,47
EBITDA (mln.) 18,6536,6646,3650,19
Bedrijfs resultaat (mln.) 14,5321,9331,2335,75
Resultaat voor belasting (mln.) 14,3020,8129,9834,45
Netto winst (mln.) 6,8714,8822,2924,60
Winst per aandeel 0,070,160,240,26
Koers winst verhouding 20,2612,7211,9815,77
Dividend per aandeel 0,050,100,140,16
Dividend rendement 3,53%4,91%4,87%3,90%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 4,874,3840,1939,67
Immateriële activa 130,37129,75128,20132,68
Financiële activa 0,360,340,320,33
Vaste activa 150,78185,75181,04181,24
Debiteuren 64,1067,4337,0841,20
Liquide middelen 18,4924,6544,4143,60
Vlottende activa 82,6092,08105,06111,63
Totaal activa 233,38277,82286,09292,87
Gewoon kapitaal 153,03163,50177,81178,95
Preferent kapitaal 6,8714,8822,2924,60
Langlopende schulden 0,8829,3727,9026,94
Kortlopende schulden 79,4784,9580,3886,98
Totaal passiva 233,38277,82286,09292,87

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.6472.6292.5862.715
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 93.26093.26093.26093.260
Cashflow per aandeel 0,130,270,460,45
Intrinsieke waarde per aandeel 1,591,661,761,76
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,891,231,632,33
Rendement eigen vermogen (%) 4,499,1012,5413,75
Koers einde boekjaar 1,422,042,884,10
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    ASML: recessievrees onnodig 23 jun | Analyse en Advies