beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals TomTom

TomTom

laatst

7,725

%

+2,79%

+/-

+0,210

vorig slot

7,515

tijd

16:19

open

7,460

hoog

7,780

laag

7,420

volume

448.429

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 903,39686,80700,76528,19
EBITDA (mln.) 144,58213,25967,39-2,10
Bedrijfs resultaat (mln.) -196,4255,06675,41-287,71
Resultaat voor belasting (mln.) -197,426,38-151,54-295,02
Netto winst (mln.) -203,9944,86632,89-257,64
Winst per aandeel -0,890,194,81-1,97
Koers winst verhouding -9,2873,921,96-4,28

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 33,6226,3828,5965,83
Immateriële activa 1.009,27827,02572,45309,77
Financiële activa 4,223,904,578,73
Vaste activa 1.054,57908,42646,40407,73
Voorraden 31,6126,4025,3226,15
Debiteuren 114,2592,5399,7879,66
Liquide middelen 120,85247,70436,52372,45
Vlottende activa 319,83586,51662,77570,29
Totaal activa 1.374,401.494,921.309,17978,02
Gewoon kapitaal 752,39774,11665,93387,62
Preferent kapitaal 263,16251,80188,51127,60
Aandeel van derden 2,31
Langlopende schulden 281,39323,95312,94309,95
Kortlopende schulden 338,30396,86330,30280,45
Totaal passiva 1.374,401.494,921.309,17978,02

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 4.7384.8344.7124.477
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 235.320235.320132.370130.560
Cashflow per aandeel 0,730,970,71-0,15
Intrinsieke waarde per aandeel 3,203,295,032,97
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,584,271,872,84
Rendement eigen vermogen (%) -27,115,7995,04-66,47
Koers einde boekjaar 8,2614,049,428,44