beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ABN AMRO BANK N.V.

ABN AMRO BANK N.V.

laatst

12,400

%

+0,24%

+/-

+0,030

vorig slot

12,370

tijd

15 okt

open

12,490

hoog

12,660

laag

12,392

volume

4.362.043

Kerncijfers

  2017201820192020
Resultaat voor belasting (mln.) 3.771,003.086,002.680,00356,00
Netto winst (mln.) 2.773,002.246,002.046,00-158,00
Winst per aandeel 2,952,392,18-0,17
Koers winst verhouding 9,128,597,44-47,18
Dividend per aandeel 1,451,451,28
Dividend rendement 5,39%7,06%7,89%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Gewoon kapitaal 21.310,0021.358,0021.471,0020.989,00
Preferent kapitaal 1.676,001.102,00568,00254,00
Achtergestelde schulden 9.720,009.805,0010.041,008.069,00
Totaal passiva 393.171,00381.295,00375.054,00395.623,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 19.95418.83017.97719.234
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Cashflow per aandeel 8,502,463,8548,20
Intrinsieke waarde per aandeel 21,2221,2721,5622,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,270,970,750,36
Rendement eigen vermogen (%) 13,0110,529,53-0,75
Koers einde boekjaar 26,9020,5416,228,02