(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft maandag het koersdoel voor DSM-Firmenich verlaagd van 125,00 euro naar 120,00 euro, bij handhaving van het koopadvies.
Analist Virginie Boucher-Ferte stelde naar aanleiding van de kwartaalcijfers de taxaties voor de EBITDA voor de periode 2023 tot en met 2025 met 2 tot 3 procent neerwaarts bij. De analist gaat uit van een iets lagere marge dan voorheen.
Boucher-Ferte verlaagde vervolgens haar winsttaxaties per aandeel met 6 tot 10 procent voor de genoemde periode.
Het koopadvies blijft evenwel gehandhaafd, gelet op de waardering en de korting van gemiddeld 20 procent ten opzichte van sectorgenoten. Daarnaast voorziet Deutsche Bank dat de winst van het speciaalchemiebedrijf vanaf 2024 weer met dubbele cijfers zal stijgen, dankzij synergievoordelen en een herstructurering van de vitaminetak.
Het aandeel DSM-Firminich sloot vrijdag in Amsterdam 3,6 procent hoger op 89,69 euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden