beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Nieuws Binnenland

HAL doet bod op Boskalis gestand

(ABM FN-Dow Jones) HAL doet het overnamebod op Boskalis van 33,00 euro per aandeel gestand. Dit maakten het baggerbedrijf en de holding woensdag bekend.

HAL verhoogde eind augustus het bod nog met een euro naar het huidige niveau, aangepast voor het in mei uitgekeerde dividend door Boskalis van 0,50 euro per aandeel.

De biedprijs inclusief het dividend vertegenwoordigt een premie van circa 32 procent ten opzichte van de slotkoers voorafgaand aan de aankondiging van het eerste bod, gedaan op 10 maart 2022.

Van de uitstaande aandelen is nu 82,2 procent aangemeld of in bezit van HAL. De resterende aandelen kunnen tot 20 september van dit jaar worden aangeboden tijdens de na-aanmeldingstermijn tegen dezelfde voorwaarden.

De overdracht van de vennootschap vindt plaats op 14 september aanstaande, waarop de biedprijs in contanten wordt betaald.

Als HAL na afronding van de transactie minimaal 95 procent de uitstaande aandelen Boskalis in handen heeft, zal de investeerder een uitkoopprocedure starten, om zo ook de laatste aandelen in handen te krijgen. Bij een lager percentage, maar wel boven de 85 procent, is afgesproken dat HAL "Boskalis in kennis mag stellen dat zij de Fusie en Liquidatie na het Bod wenst door te voeren of, met instemming van Boskalis, een alternatieve structuur voor beëindiging van de beursnotering van de Aandelen".

Bron: ABM Financial News

Ontvang dagelijks koop- en verkoopsignalen > met de technische analyse van TostramsPlus500

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
    Meevaller voor Just Eat Takeaway in de VS 21 sep | Analyse en Advies
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Onzekerheid troef bij Bpost 14 sep | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    Portefeuille update Nederland: Twee verkopen 18 sep | Portefeuilles updates
  2. Premium
  3. Premium
    Aegon is voldoende op adem gekomen 15 sep | Lange termijn adviezen
  4. Premium
  5. Premium
    Shell: Opwaarts potentieel beperkt 21 sep | Lange termijn adviezen