beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals RANDSTAD NV

RANDSTAD NV

laatst

48,530

%

+0,29%

+/-

+0,140

vorig slot

48,390

tijd

17:39

open

48,380

hoog

48,980

laag

48,160

volume

366.243

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 20.718,0024.670,0027.568,0025.426,00
EBITDA (mln.) 898,001.412,001.467,001.130,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 384,001.033,001.137,00831,00
Resultaat voor belasting (mln.) 364,001.018,001.126,00762,00
Netto winst (mln.) 304,00768,00929,00624,00
Winst per aandeel 1,624,135,043,45
Koerswinstverhouding 32,8614,5411,3016,44
Dividend per aandeel 3,245,002,853,55
Dividendrendement 6,09%8,33%5,00%6,26%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 650,00658,00677,00679,00
Immaterieleactiva 3.082,003.200,003.397,003.342,00
Financieleactiva 202,00195,00184,003,00
Vasteactiva 4.608,004.672,004.891,004.868,00
Debiteuren 3.647,004.477,005.828,00
Overigevorderingen 98,0077,00116,00153,00
Liquidemiddelen 474,00859,00274,00261,00
Vlottendeactiva 4.979,006.368,006.218,005.818,00
Totaalactiva 9.587,0011.040,0011.109,0010.686,00
Gewoonkapitaal 4.668,004.901,004.914,004.699,00
Preferentkapitaal 310,00856,00929,002.315,00
Aandeelvanderden 1,001,001,001,00
Langlopendeschulden 673,001.345,001.167,00760,00
Kortlopendeschulden 4.245,004.793,005.027,005.226,00
Totaalpassiva 9.587,0011.040,0011.109,0010.686,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 34.68039.53046.19043.340
Aantaluitstaandeaandelenx1000 183.200183.800182.800178.400
Cashflowperaandeel 7,984,975,876,69
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,2421,6924,0322,80
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,392,772,372,49
Rendementeigenvermogen 6,5115,6718,9113,28
Koerseindeboekjaar 53,2460,0456,9656,72
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Taxaties voor Randstad verder omlaag

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
    Vochtprobleem drijft Alfen in het nauw 02 apr | Analyse en Advies
  3. Premium
    Is Just Eat Takeaway ondergewaardeerd? 11 apr | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium
    Vooruitblik eerstekwartaalcijfers ASML 12 apr | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    KPN nadert weerstandszones, daarna enorme upside 11 apr | Lange termijn adviezen
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Volkswagen neemt de goede afslag 05 apr | Lange termijn adviezen
  5. Premium
    Wereldhave leeft op 04 apr | Lange termijn adviezen