beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals BE Semiconductor Industries

BE Semiconductor Industries

laatst

133,500

%

-3,64%

+/-

-5,050

vorig slot

138,550

tijd

19 apr

open

136,100

hoog

137,150

laag

133,150

volume

536.600

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 356,20433,62749,30722,87
EBITDA (mln.) 111,75169,04335,14317,11
Bedrijfsresultaat (mln.) 91,92149,86317,58294,12
Resultaat voor belasting (mln.) 78,14137,52303,84275,49
Netto winst (mln.) 81,32132,28282,15240,65
Winst per aandeel 1,121,823,703,03
Koerswinstverhouding 30,7727,2420,2818,67
Dividend per aandeel 1,011,703,332,85
Dividendrendement 2,93%3,43%4,44%5,04%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 37,7140,4950,75
Immaterieleactiva 95,14113,92126,96
Vasteactiva 155,82207,89198,49
Voorraden 51,6594,4092,12
Debiteuren 93,22174,94148,33
Overigevorderingen 1,443,053,55
Liquidemiddelen 598,71647,18671,69
Vlottendeactiva 755,53936,15936,70
Totaalactiva 911,361.144,041.135,19
Gewoonkapitaal 371,23619,27628,54
Preferentkapitaal 64,42106,13136,99
Langlopendeschulden 438,64337,19362,76
Kortlopendeschulden 101,49187,58143,89
Totaalpassiva 911,361.144,041.135,19

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.6182.1411.819
Aantaluitstaandeaandelenx1000 72.50076.31079.310
Cashflowperaandeel 2,233,643,43
Intrinsiekewaardeperaandeel 3,414,715,10
Koers intrinsiekewaardeverhouding 14,5315,9211,08
Rendementeigenvermogen 35,6345,5638,29
Koerseindeboekjaar 49,5875,0256,56136,45
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Toonaangevende positie Besi betekent hoge waardering

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Is Just Eat Takeaway ondergewaardeerd? 11 apr | Analyse en Advies
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Vooruitblik eerstekwartaalcijfers ASML 12 apr | Analyse en Advies
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    ING nadert koopmoment 16 apr | Lange termijn adviezen
  2. Premium
    KPN nadert weerstandszones, daarna enorme upside 11 apr | Lange termijn adviezen
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium