beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Brunel International

Brunel International

laatst

10,580

%

+1,93%

+/-

+0,200

vorig slot

10,380

tijd

12 jul

open

10,440

hoog

10,620

laag

10,360

volume

42.204

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 892,57899,671.181,821.330,54
EBITDA (mln.) 49,6466,1182,2078,34
Bedrijfsresultaat (mln.) 28,8247,6560,8756,32
Resultaat voor belasting (mln.) 28,5146,9347,5050,10
Netto winst (mln.) 15,5931,0029,3931,65
Winst per aandeel 0,310,610,580,63
Koerswinstverhouding 23,5518,4316,5217,75
Dividend per aandeel 0,300,450,550,55
Dividendrendement 4,11%4,00%5,74%4,92%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 44,9849,8055,5849,18
Immaterieleactiva 16,9760,0365,7068,93
Financieleactiva 0,6312,34
Vasteactiva 79,36136,66153,47147,70
Debiteuren 130,65173,69303,05351,37
Overigevorderingen 2,632,092,997,43
Liquidemiddelen 149,9899,1887,63104,78
Vlottendeactiva 346,68365,14393,67463,58
Totaalactiva 426,04501,80547,14611,28
Gewoonkapitaal 272,64288,24304,68301,45
Preferentkapitaal 9,1134,7529,3931,65
Aandeelvanderden 2,1413,6913,1411,08
Langlopendeschulden 31,5847,9373,59120,07
Kortlopendeschulden 119,69151,94155,74178,68
Totaalpassiva 426,04501,80547,14611,28

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 10.75112.24612.56212.539
Aantaluitstaandeaandelenx1000 50.57050.49050.40050.400
Cashflowperaandeel 1,830,330,520,15
Intrinsiekewaardeperaandeel 5,095,265,505,43
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,432,141,742,06
Rendementeigenvermogen 5,7210,759,6510,50
Koerseindeboekjaar 7,3011,249,5811,18
NEEM NU EEN ABONNEMENT OP IEX PREMIUM > NU 3 MAANDEN VOOR SLECHTS €24,95!
Premium

Advies- en koersdoelverhoging Brunel

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    ECB staat klaar om in te grijpen 05 jul | Achtergronden
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
    IEX Beleggersdag 2024 gemist? (deel 1) 03 jul | Lange termijn adviezen
  3. Premium
    ING staat op uitbreken 11 jul | Lange termijn adviezen
  4. Premium
  5. Premium
    AMD draait naar boven 09 jul | Trades