beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Fugro

Fugro

laatst

18,690

%

+1,47%

+/-

+0,270

vorig slot

18,420

tijd

15:11

open

18,470

hoog

18,700

laag

18,350

volume

218.735

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 1.643,511.413,791.481,781.789,06
EBITDA (mln.) 145,75139,38173,54218,37
Bedrijfs resultaat (mln.) 25,5619,7760,2692,97
Resultaat voor belasting (mln.) 62,6853,0347,9886,49
Netto winst (mln.) -108,49-173,8271,1274,13
Winst per aandeel -1,34-2,850,700,70
Koers winst verhouding -7,45-2,679,8416,00

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 658,05678,58757,00
Immateriële activa 277,29289,84292,75
Financiële activa 83,63109,4681,80
Vaste activa 1.054,591.126,871.190,25
Voorraden 27,6229,1035,08
Debiteuren 203,22240,04
Overige vorderingen 11,5410,888,87
Liquide middelen 183,46148,96209,09
Vlottende activa 646,45711,47867,22
Totaal activa 1.701,041.838,342.057,47
Gewoon kapitaal 702,07851,201.055,07
Preferent kapitaal -290,52-12,07
Aandeel van derden 9,5810,3611,27
Langlopende schulden 483,68381,56396,52
Kortlopende schulden 505,72595,22594,61
Totaal passiva 1.701,041.838,342.057,47

Overige data

  2020202120222023
Aantal werknemers 9.1499.0029.401
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 60.950101.490113.510
Cashflow per aandeel 1,990,901,11
Intrinsieke waarde per aandeel 11,528,399,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,660,821,20
Rendement eigen vermogen (%) -24,768,367,03
Koers einde boekjaar 7,606,8911,2017,34
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Ambitieus Fugro

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  5. Premium
    Ahold Delhaize op overnamejacht in de VS 14 feb | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Portefeuille update Europa: Twee wijzigingen 26 feb | Lange termijn adviezen