beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Holland Colours

Holland Colours

laatst

96,000

%

-2,04%

+/-

-2,000

vorig slot

98,000

tijd

17:35

open

98,000

hoog

98,000

laag

96,000

volume

16

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 101,5496,03110,47111,44
EBITDA (mln.) 13,6815,4817,0410,54
Bedrijfsresultaat (mln.) 10,7912,4213,637,29
Resultaat voor belasting (mln.) 10,7312,3413,547,21
Netto winst (mln.) 7,829,4710,185,87
Winst per aandeel 9,0911,0011,836,82
Koerswinstverhouding 8,8011,2713,2317,30
Dividend per aandeel 5,505,913,41
Dividendrendement 4,44%3,78%2,89%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 21,8220,9722,0623,30
Immaterieleactiva 0,280,160,070,01
Vasteactiva 23,5022,5123,5524,35
Voorraden 12,7812,6020,6015,57
Debiteuren 16,8014,70
Overigevorderingen 0,400,330,371,49
Liquidemiddelen 7,6716,6416,9615,76
Vlottendeactiva 39,7046,2256,0749,40
Totaalactiva 63,2068,7379,6273,76
Gewoonkapitaal 46,8650,2657,3358,81
Preferentkapitaal 0,59-1,63-0,020,51
Aandeelvanderden 0,230,340,42
Langlopendeschulden 1,972,242,121,40
Kortlopendeschulden 14,1415,8919,7413,54
Totaalpassiva 63,2068,7379,6273,76

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 425436448400
Aantaluitstaandeaandelenx1000 860860860860
Cashflowperaandeel 9,0716,889,319,90
Intrinsiekewaardeperaandeel 54,4952,9460,7664,98
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,472,342,581,82
Rendementeigenvermogen 16,7018,8417,769,98
Koerseindeboekjaar 80,00124,00156,50118,00
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Mooie opsteker voor Shell 23 mei | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium