beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Heineken Holding

Heineken Holding

laatst

75,000

%

-0,07%

+/-

-0,050

vorig slot

75,050

tijd

17:35

open

74,800

hoog

75,500

laag

74,800

volume

70.997

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 19.771,0023.462,0028.866,0030.755,00
EBITDA (mln.) 3.652,006.442,006.169,006.325,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 778,004.483,004.283,003.229,00
Resultaat voor belasting (mln.) 157,004.334,004.170,002.522,00
Netto winst (mln.) -102,001.663,001.343,002.304,00
Winst per aandeel -0,365,774,664,12
Koerswinstverhouding -214,0314,0615,4618,59
Dividend per aandeel 0,701,241,731,73
Dividendrendement 0,91%1,53%2,40%2,26%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 11.551,0012.401,0013.623,0014.772,00
Immaterieleactiva 15.767,0020.762,0021.408,0021.781,00
Financieleactiva 4.437,004.148,004.296,004.297,00
Vasteactiva 33.612,0039.272,0041.391,0043.359,00
Voorraden 1.958,002.438,003.250,003.721,00
Debiteuren 1.768,002.376,005.019,00
Overigevorderingen 154,0097,0084,00196,00
Liquidemiddelen 4.000,003.248,002.765,002.377,00
Vlottendeactiva 9.020,009.578,0011.015,0011.399,00
Totaalactiva 42.632,0048.850,0052.406,0054.758,00
Gewoonkapitaal 6.604,008.593,009.694,0012.466,00
Preferentkapitaal -1.954,00-1.393,00
Aandeelvanderden 7.788,0011.107,0012.226,009.928,00
Langlopendeschulden 17.372,0017.056,0016.296,0017.539,00
Kortlopendeschulden 10.868,0012.094,0014.190,0014.825,00
Totaalpassiva 42.632,0048.850,0052.406,0054.758,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 84.39482.25786.39089.732
Aantaluitstaandeaandelenx1000 288.030288.030288.030283.970
Cashflowperaandeel 10,8914,5215,6115,60
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,2328,5931,9342,14
Koers intrinsiekewaardeverhouding 3,472,842,261,82
Rendementeigenvermogen -0,7119,3513,8518,48
Koerseindeboekjaar 77,0581,1572,0576,60
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Mooie opsteker voor Shell 23 mei | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium