beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ArcelorMittal

ArcelorMittal

laatst

24,335

%

+1,25%

+/-

+0,300

vorig slot

24,035

tijd

14:32

open

24,010

hoog

24,445

laag

23,925

volume

626.627

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 70.615,0053.270,0076.571,0079.844,00
EBITDA (mln.) 3.669,004.937,0019.281,0013.878,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -1.325,002.110,0016.976,0010.272,00
Resultaat voor belasting (mln.) -1.932,001.231,0018.025,0011.255,00
Netto winst (mln.) -2.454,00-733,0014.956,009.302,00
Winst per aandeel -2,42-0,6413,5310,21
Koers winst verhouding -6,46-29,502,082,41
Dividend per aandeel 0,300,300,380,44
Dividend rendement 1,92%1,59%1,35%1,79%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 30.622,0030.075,0030.167,00
Immateriële activa 4.312,004.425,004.903,00
Financiële activa 9.797,0011.465,0011.884,00
Vaste activa 54.079,0055.573,0057.429,00
Voorraden 12.328,0019.858,0020.087,00
Debiteuren 3.072,005.143,003.839,00
Liquide middelen 5.963,004.371,009.414,00
Vlottende activa 27.973,0034.939,0037.118,00
Totaal activa 82.052,0090.512,0094.547,00
Gewoon kapitaal 38.280,0049.106,0053.152,00
Preferent kapitaal -18.919,00-17.563,00-19.358,00
Aandeel van derden 1.957,002.238,002.438,00
Langlopende schulden 19.148,0015.001,0016.559,00
Kortlopende schulden 22.667,0024.167,0022.398,00
Totaal passiva 82.052,0090.512,0094.547,00

Overige data

  2020202120222023
Aantal werknemers 167.743158.000154.352
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.140.0001.105.000911.000
Cashflow per aandeel 3,588,9611,20
Intrinsieke waarde per aandeel 33,2944,1357,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,570,640,42
Rendement eigen vermogen (%) -1,9130,4617,50
Koers einde boekjaar 18,8828,1524,5825,68
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Herstel in zicht voor ArcelorMittal

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  5. Premium
    Ahold Delhaize op overnamejacht in de VS 14 feb | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Portefeuille update Europa: Twee wijzigingen 26 feb | Lange termijn adviezen