beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ArcelorMittal

ArcelorMittal

laatst

27,165

%

+2,78%

+/-

+0,735

vorig slot

26,430

tijd

23 jul

open

26,820

hoog

27,250

laag

26,765

volume

5.480.645

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 68.679,0076.033,0070.615,0053.270,00
EBITDA (mln.) 8.804,009.205,003.669,004.937,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 5.830,005.596,00-1.325,002.110,00
Resultaat voor belasting (mln.) 5.007,004.981,00-1.932,001.231,00
Netto winst (mln.) 4.568,005.149,00-2.454,00-733,00
Winst per aandeel 4,485,08-2,42-0,64
Koers winst verhouding 7,263,57-6,46-29,50
Dividend per aandeel 0,100,200,300,30
Dividend rendement (%) 0,311,101,921,59

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 36.971,0035.638,0036.231,0030.622,00
Immateriële activa 5.737,005.728,005.432,004.312,00
Financiële activa 5.555,004.906,006.529,009.797,00
Vaste activa 58.552,0058.774,0059.292,0054.079,00
Voorraden 17.986,0020.744,0017.296,0012.328,00
Debiteuren 3.863,004.432,003.569,003.072,00
Overige vorderingen 51,00
Liquide middelen 2.786,002.354,004.995,005.963,00
Vlottende activa 26.745,0032.475,0028.616,0027.973,00
Totaal activa 85.297,0091.249,0087.908,0082.052,00
Gewoon kapitaal 38.789,0042.086,0038.521,0038.280,00
Preferent kapitaal -16.638,57-18.156,57-18.892,57-18.919,00
Aandeel van derden 2.066,002.022,001.962,001.957,00
Langlopende schulden 23.032,0023.686,0026.138,0019.148,00
Kortlopende schulden 21.410,0023.455,0021.287,0022.667,00
Totaal passiva 85.297,0091.249,0087.908,0082.052,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 197.000199.000191.000167.743
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.021.9001.021.9001.021.9001.140.000
Cashflow per aandeel 4,474,115,893,58
Intrinsieke waarde per aandeel 37,8640,9937,3733,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,860,440,420,57
Rendement eigen vermogen (%) 11,7812,23-6,37-1,91
Koers einde boekjaar 32,5218,1415,6418,88