beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Nedap N.V.

Nedap N.V.

laatst

61,200

%

-0,33%

+/-

-0,200

vorig slot

61,400

tijd

17:35

open

62,000

hoog

62,000

laag

61,000

volume

4.565

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 189,92207,01230,56262,43
EBITDA (mln.) 26,5033,2133,4637,43
Bedrijfsresultaat (mln.) 17,1223,0723,7927,32
Resultaat voor belasting (mln.) 16,8822,7523,4626,51
Netto winst (mln.) 13,7518,2818,7021,64
Winst per aandeel 2,132,822,873,31
Koerswinstverhouding 23,9422,2019,1619,34
Dividend per aandeel 4,503,003,003,20
Dividendrendement 8,82%4,79%5,45%5,00%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 38,0339,3941,1242,64
Immaterieleactiva 2,211,812,8510,16
Vasteactiva 41,2342,5645,1354,17
Voorraden 23,0623,4728,3438,90
Debiteuren 22,5827,43
Overigevorderingen 0,010,540,08
Liquidemiddelen 25,6929,6217,4810,16
Vlottendeactiva 77,8488,9589,5585,70
Totaalactiva 119,08131,51134,68139,87
Gewoonkapitaal 73,2580,3181,1985,33
Preferentkapitaal 72,5818,28
Langlopendeschulden 17,4417,4216,9516,52
Kortlopendeschulden 28,3933,7836,5438,02
Totaalpassiva 119,08131,51134,68139,87

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 8058209151.013
Aantaluitstaandeaandelenx1000 6.4706.4806.5106.550
Cashflowperaandeel 4,694,362,714,56
Intrinsiekewaardeperaandeel 6,819,399,479,83
Koers intrinsiekewaardeverhouding 7,496,675,816,51
Rendementeigenvermogen 18,7722,7723,0425,36
Koerseindeboekjaar 51,0062,6055,0064,00
NEEM NU EEN ABONNEMENT OP IEX PREMIUM > NU 3 MAANDEN VOOR SLECHTS €24,95!
Premium

Is Nedap weer koopwaardig na koersdaling?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    Volkswagen grijpt hard in 11 jul | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    Technische schade bij ASML beperkt 19 jul | Lange termijn adviezen
  2. Premium
    ING staat op uitbreken 11 jul | Lange termijn adviezen
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium