beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Euronext

Euronext

laatst

89,950

%

+0,90%

+/-

+0,800

vorig slot

89,150

tijd

18 jun

open

89,600

hoog

90,600

laag

89,350

volume

182.702

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 884,321.298,661.418,811.474,71
EBITDA (mln.) 502,72705,04785,45786,37
Bedrijfsresultaat (mln.) 444,94579,29625,26616,24
Resultaat voor belasting (mln.) 442,70580,73614,25699,11
Netto winst (mln.) 315,48413,34437,83513,57
Winst per aandeel 4,534,304,104,84
Koerswinstverhouding 19,9021,2216,8716,25
Dividend per aandeel 2,251,932,222,48
Dividendrendement 2,50%2,12%3,21%3,15%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 102,95163,75151,68170,11
Immaterieleactiva 1.536,146.178,076.205,836.108,15
Financieleactiva 275,7369,24350,23263,98
Vasteactiva 1.941,116.710,836.730,346.578,05
Debiteuren 104,26318,09303,52
Overigevorderingen 3,259,9754,93183.773,78
Liquidemiddelen 721,56804,361.001,081.448,79
Vlottendeactiva 943,52139.151,27168.406,96185.659,27
Totaalactiva 2.884,62145.868,54175.137,30192.237,31
Gewoonkapitaal 1.058,753.647,593.913,973.945,69
Preferentkapitaal 23,7563,6577,2440,55
Aandeelvanderden 30,2485,34126,34139,66
Langlopendeschulden 1.486,063.798,763.691,853.690,84
Kortlopendeschulden 309,58138.335,53167.405,15184.461,13
Totaalpassiva 2.884,62145.868,54175.137,30192.237,31

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.4352.1082.2032.297
Aantaluitstaandeaandelenx1000 69.67096.060106.670106.050
Cashflowperaandeel 3.989,995,665,787,79
Intrinsiekewaardeperaandeel 12,9535,8334,4734,78
Koers intrinsiekewaardeverhouding 6,962,552,012,26
Rendementeigenvermogen 29,8011,3311,1913,02
Koerseindeboekjaar 90,1591,2569,1678,65
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!
Premium

Opvallend goede jaarstart voor Euronext

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Koersdoel ASML met 25% verhoogd 07 jun | Analyse en Advies
  2. Premium
  3. Premium
    Zit lagere lithiumprijs AMG wéér dwars? 12 jun | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
    Nieuwe kansen bij Aegon? 12 jun | Trades
  3. Premium
    Een opname in de Amerikaanse portefeuille! 11 jun | Lange termijn adviezen
  4. Premium
    Stellantis heeft op de rem getrapt 10 jun | Lange termijn adviezen
  5. Premium