beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals JUST EAT TAKEAWAY

JUST EAT TAKEAWAY

laatst

13,360

%

-5,11%

+/-

-0,720

vorig slot

14,080

tijd

19 apr

open

13,790

hoog

14,000

laag

13,360

volume

2.123.091

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 2.042,004.495,005.561,005.167,00
EBITDA (mln.) 65,00-496,00-245,00106,00
Bedrijfsresultaat (mln.) -107,00-939,00-5.413,00-2.032,00
Resultaat voor belasting (mln.) -147,00-1.052,00-5.768,00-2.071,00
Netto winst (mln.) -151,00-1.044,00-5.667,00-1.846,00
Winst per aandeel -1,07-5,6126,51-8,69
Koerswinstverhouding -86,36-8,640,75-1,59

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 124,00539,00533,00440,00
Immaterieleactiva 7.822,0013.814,009.143,007.301,00
Financieleactiva 1.575,001.517,00
Vasteactiva 9.533,0015.922,009.742,007.840,00
Voorraden 14,0033,0037,0019,00
Debiteuren 153,00261,00433,00425,00
Overigevorderingen 17,0044,0020,0030,00
Liquidemiddelen 529,001.320,002.020,001.724,00
Vlottendeactiva 822,001.854,002.646,002.331,00
Totaalactiva 10.355,0017.776,0012.388,0010.172,00
Gewoonkapitaal 8.499,0013.050,007.903,006.044,00
Preferentkapitaal 76,00759,00
Aandeelvanderden 5,00-8,00-8,00-7,00
Langlopendeschulden 1.092,003.457,003.085,002.585,00
Kortlopendeschulden 759,001.277,001.408,001.550,00
Totaalpassiva 10.355,0017.776,0012.388,0010.172,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 8.95520.23515.85513.506
Aantaluitstaandeaandelenx1000 140.420183.830213.730212.460
Cashflowperaandeel 1,26-2,30-0,780,59
Intrinsiekewaardeperaandeel 60,5370,9936,9828,45
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,530,680,530,48
Rendementeigenvermogen -1,78-8,00-71,71-30,54
Koerseindeboekjaar 92,4048,4719,7513,78
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Herhaling van zetten bij Just Eat Takeaway

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Is Just Eat Takeaway ondergewaardeerd? 11 apr | Analyse en Advies
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Vooruitblik eerstekwartaalcijfers ASML 12 apr | Analyse en Advies
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    ING nadert koopmoment 16 apr | Lange termijn adviezen
  2. Premium
    KPN nadert weerstandszones, daarna enorme upside 11 apr | Lange termijn adviezen
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium