beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals JUST EAT TAKEAWAY

JUST EAT TAKEAWAY

laatst

74,950

%

-0,73%

+/-

-0,550

vorig slot

75,500

tijd

17:35

open

75,680

hoog

77,050

laag

74,520

volume

809.122

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 166,48240,04426,842.042,00
EBITDA (mln.) -32,69-27,23-38,5265,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -37,66-35,18-76,08-107,00
Resultaat voor belasting (mln.) -37,64-35,37-88,10-147,00
Netto winst (mln.) -42,02-14,02-115,49-151,00
Winst per aandeel -0,97-0,32-1,89-1,07
Koers winst verhouding -52,45-183,75-43,49-86,36

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 3,967,0536,37124,00
Immateriële activa 86,37255,011.472,667.822,00
Financiële activa 1,121,857,031.575,00
Vaste activa 91,46291,541.521,729.533,00
Voorraden 1,644,133,9714,00
Debiteuren 8,698,9139,37153,00
Overige vorderingen 0,507,0217,00
Liquide middelen 89,7989,5649,76529,00
Vlottende activa 106,46125,55136,97822,00
Totaal activa 197,91417,091.658,6910.355,00
Gewoon kapitaal 149,78138,831.132,708.499,00
Preferent kapitaal 1,804,5640,0176,00
Aandeel van derden 5,00
Langlopende schulden 5,9627,61282,741.092,00
Kortlopende schulden 42,17250,66243,25759,00
Totaal passiva 197,91417,091.658,6910.355,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 1.1712.6725.4238.955
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.18043.22061.210140.420
Cashflow per aandeel -0,84-0,06-1,041,26
Intrinsieke waarde per aandeel 3,473,2118,5160,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 14,6718,314,441,53
Rendement eigen vermogen (%) -28,06-10,10-10,20-1,78
Koers einde boekjaar 50,8858,8082,2092,40