beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ForFarmers

ForFarmers

laatst

2,335

%

0,00%

+/-

0,000

vorig slot

2,335

tijd

14:03

open

2,320

hoog

2,340

laag

2,315

volume

18.519

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 2.464,682.358,332.674,203.315,70
EBITDA (mln.) 87,95100,2972,8972,50
Bedrijfs resultaat (mln.) 16,9524,2322,6124,40
Resultaat voor belasting (mln.) 27,6230,2320,8422,20
Netto winst (mln.) 18,0014,1512,0318,00
Winst per aandeel 0,180,150,130,20
Koers winst verhouding 31,8935,6031,0414,63
Dividend per aandeel 0,280,290,290,20
Dividend rendement 4,88%5,43%7,19%6,84%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 292,46317,71311,80
Immateriële activa 96,29107,86105,20
Financiële activa 27,4129,5232,60
Vaste activa 428,39467,11461,30
Voorraden 93,76116,55152,10
Debiteuren 185,16273,35330,70
Overige vorderingen 3,469,011,50
Liquide middelen 68,6668,2768,40
Vlottende activa 388,30476,33559,10
Totaal activa 816,69943,441.020,40
Gewoon kapitaal 356,93360,53335,10
Preferent kapitaal 212,4312,03190,60
Aandeel van derden 5,565,739,10
Langlopende schulden 132,52162,76175,60
Kortlopende schulden 321,68414,42500,60
Totaal passiva 816,69943,441.020,40

Overige data

  2020202120222023
Aantal werknemers 2.5022.4442.468
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 95.81095.22089.810
Cashflow per aandeel 1,020,570,54
Intrinsieke waarde per aandeel 3,443,503,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,551,150,83
Rendement eigen vermogen (%) 3,973,345,37
Koers einde boekjaar 5,344,042,932,38
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Strategiewijziging ForFarmers werpt vruchten af

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  5. Premium
    Ahold Delhaize op overnamejacht in de VS 14 feb | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Portefeuille update Europa: Twee wijzigingen 26 feb | Lange termijn adviezen