beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ForFarmers

ForFarmers

laatst

3,485

%

-4,65%

+/-

-0,170

vorig slot

3,655

tijd

15:39

open

3,620

hoog

3,620

laag

3,485

volume

476.941

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 2.219,622.410,072.464,682.358,33
EBITDA (mln.) 105,54106,8387,95100,29
Bedrijfs resultaat (mln.) 77,9178,8416,9524,23
Resultaat voor belasting (mln.) 75,5374,4527,6230,23
Netto winst (mln.) 58,5558,5918,0014,15
Winst per aandeel 0,580,580,180,15
Koers winst verhouding 18,0013,8831,8935,60
Dividend per aandeel 0,300,300,280,29
Dividend rendement 2,87%3,73%4,88%5,43%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 206,73262,20268,44292,46
Immateriële activa 96,23168,02139,7796,29
Financiële activa 24,0225,3927,2127,41
Vaste activa 339,28471,40472,40428,39
Voorraden 76,7297,8795,9593,76
Debiteuren 178,72213,27184,69185,16
Overige vorderingen 0,092,073,863,46
Liquide middelen 161,3051,7662,7668,66
Vlottende activa 448,01402,32393,08388,30
Totaal activa 787,29873,72865,48816,69
Gewoon kapitaal 405,30435,59413,22356,93
Preferent kapitaal -5,69-7,55-2,01212,43
Aandeel van derden 4,635,175,135,56
Langlopende schulden 111,86142,49115,14132,52
Kortlopende schulden 265,50290,47331,99321,68
Totaal passiva 787,29873,72865,48816,69

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 2.3252.6542.5702.502
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 106.260106.260106.26095.810
Cashflow per aandeel 1,100,770,901,02
Intrinsieke waarde per aandeel 3,533,823,633,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,962,111,581,55
Rendement eigen vermogen (%) 14,4513,454,353,97
Koers einde boekjaar 10,448,055,745,34