beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals SIGNIFY NV

SIGNIFY NV

laatst

45,740

%

+10,97%

+/-

+4,520

vorig slot

41,220

tijd

28 jan

open

46,030

hoog

47,440

laag

44,690

volume

1.669.898

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 6.965,006.358,006.247,006.514,00
EBITDA (mln.) 728,00639,00691,00748,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 441,00408,00403,00416,00
Resultaat voor belasting (mln.) 398,00367,00360,00362,00
Netto winst (mln.) 294,00263,00262,00325,00
Winst per aandeel 2,112,092,082,58
Koers winst verhouding 14,509,7913,3913,38
Dividend per aandeel 1,251,301,40
Dividend rendement 4,08%6,35%4,05%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 492,00431,00644,00708,00
Immateriële activa 2.256,002.264,002.386,003.026,00
Financiële activa 33,0031,0060,0012,00
Vaste activa 3.306,003.211,003.541,004.334,00
Voorraden 924,00878,00874,00885,00
Debiteuren 1.311,001.167,001.159,00
Overige vorderingen 39,0035,0048,0039,00
Liquide middelen 942,00676,00847,001.137,00
Vlottende activa 3.372,002.969,003.174,003.376,00
Totaal activa 6.678,006.181,006.715,007.710,00
Gewoon kapitaal 2.242,002.041,002.181,002.196,00
Preferent kapitaal -85,43-37,28-1,28
Aandeel van derden 79,0078,00142,00124,00
Langlopende schulden 2.140,002.091,002.236,003.123,00
Kortlopende schulden 2.216,001.970,002.155,002.266,00
Totaal passiva 6.678,006.181,006.715,007.710,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 32.13029.23732.00537.926
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 143.000128.340128.340126.220
Cashflow per aandeel 3,042,974,677,06
Intrinsieke waarde per aandeel 14,4614,6316,9916,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,121,401,642,16
Rendement eigen vermogen (%) 13,1112,8912,0114,00
Koers einde boekjaar 30,6020,4727,8634,53
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500