beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals SIGNIFY NV

SIGNIFY NV

laatst

30,890

%

-4,07%

+/-

-1,310

vorig slot

32,200

tijd

17 aug

open

32,250

hoog

32,310

laag

30,890

volume

306.372

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 6.390,006.269,006.514,006.879,00
EBITDA (mln.) 643,00689,00748,00826,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 410,00401,00416,00514,00
Resultaat voor belasting (mln.) 367,00360,00362,00490,00
Netto winst (mln.) 263,00262,00325,00397,00
Winst per aandeel 1,952,082,583,18
Koers winst verhouding 10,5013,3913,3812,82
Dividend per aandeel 1,301,351,401,45
Dividend rendement 6,35%4,85%4,05%3,56%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 431,00644,00708,00724,00
Immateriële activa 2.264,002.386,003.026,003.194,00
Financiële activa 11,0014,0012,0012,00
Vaste activa 3.211,003.541,004.334,004.536,00
Voorraden 878,00874,00885,001.410,00
Debiteuren 1.167,001.159,001.102,001.137,00
Overige vorderingen 35,0048,0039,0024,00
Liquide middelen 676,00847,001.033,00851,00
Vlottende activa 2.969,003.174,003.376,003.720,00
Totaal activa 6.181,006.715,007.710,008.256,00
Gewoon kapitaal 2.041,002.181,002.196,002.459,00
Preferent kapitaal -38,00-320,00-82,00
Aandeel van derden 78,00142,00124,00138,00
Langlopende schulden 2.091,002.236,003.123,002.835,00
Kortlopende schulden 1.970,002.155,002.266,002.824,00
Totaal passiva 6.181,006.715,007.710,008.256,00

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 29.23732.00537.92636.824
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 134.310126.030126.220124.970
Cashflow per aandeel 2,844,757,065,63
Intrinsieke waarde per aandeel 13,9815,9616,0118,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,461,752,162,24
Rendement eigen vermogen (%) 12,8912,0114,8016,14
Koers einde boekjaar 20,4727,8634,5340,78
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    Wijziging advies ING Groep 15 aug | Analyse en Advies
  4. Premium
    NN Group is en blijft een cashmachine 11 aug | Analyse en Advies
  5. Premium