beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals ASR Nederland

ASR Nederland

laatst

44,240

%

+0,82%

+/-

+0,360

vorig slot

43,880

tijd

17:35

open

44,260

hoog

44,340

laag

43,930

volume

295.933

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 81,0056,00144,005.107,00
Resultaat voor belasting (mln.) 831,001.209,00929,001.389,00
Netto winst (mln.) 609,00894,00685,001.038,00
Winst per aandeel 4,386,565,005,80
Koerswinstverhouding 7,506,178,877,36
Dividend per aandeel 2,042,422,702,89
Dividendrendement 6,21%5,98%6,09%6,77%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoonkapitaal 5.309,006.363,006.726,009.342,00
Preferentkapitaal -116,00406,00-86,001.099,00
Aandeelvanderden 1.004,001.022,0027,0035,00
Totaalpassiva 77.151,0075.040,0065.539,00150.768,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 4.0424.1554.3137.994
Aantaluitstaandeaandelenx1000 138.920136.260137.000178.840
Cashflowperaandeel 2,551,45-7,1120,03
Intrinsiekewaardeperaandeel 36,1944,2946,1848,82
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,910,910,960,87
Rendementeigenvermogen 11,4714,0510,1811,11
Koerseindeboekjaar 32,8540,5044,3542,70
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!
Premium

Opluchting voor ASR: Aegon 'nog' niet van plan om belang te verkleinen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Koersdoel ASML met 25% verhoogd 07 jun | Analyse en Advies
  2. Premium
  3. Premium
    Zit lagere lithiumprijs AMG wéér dwars? 12 jun | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
    Nieuwe kansen bij Aegon? 12 jun | Trades
  3. Premium
    Een opname in de Amerikaanse portefeuille! 11 jun | Lange termijn adviezen
  4. Premium
    Stellantis heeft op de rem getrapt 10 jun | Lange termijn adviezen
  5. Premium