beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals FASTNED

FASTNED

laatst

27,300

%

0,00%

+/-

0,000

vorig slot

27,300

tijd

27 jun

open

27,600

hoog

28,300

laag

27,100

volume

18.143

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2,306,146,9212,47
EBITDA (mln.) -3,20-6,90-3,87-12,57
Bedrijfs resultaat (mln.) -4,68-9,30-8,01-18,44
Resultaat voor belasting (mln.) -6,27-12,03-12,40-24,60
Netto winst (mln.) -6,27-12,03-12,40-24,60
Winst per aandeel -0,42-0,81-0,84-1,48
Koers winst verhouding -16,79-54,88-33,18

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 23,5930,6640,4877,20
Immateriële activa 0,130,342,992,87
Financiële activa 1,251,001,37
Vaste activa 24,9735,5044,8481,44
Debiteuren 0,341,210,962,93
Liquide middelen 9,9019,6633,85128,59
Vlottende activa 15,6822,1335,44133,16
Totaal activa 40,6557,6380,28214,60
Gewoon kapitaal 2,79-7,53-18,07109,21
Preferent kapitaal 0,130,340,430,54
Langlopende schulden 36,5162,7893,4686,88
Kortlopende schulden 1,352,394,8918,52
Totaal passiva 40,6557,6380,28214,60

Overige data

  2018201920202021
Aantal werknemers 33465476
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 14.77014.78014.85016.670
Cashflow per aandeel -0,77-0,49-0,46-0,60
Intrinsieke waarde per aandeel 0,19-0,51-1,226,55
Koers Intrinsieke waarde verhouding -26,69-37,897,49
Rendement eigen vermogen (%) -224,94159,7568,62-22,52
Koers einde boekjaar 13,6046,1049,10
Advertentie Begin nu met handelen > 77% van de retailbeleggers verliest geld met CFD'sPlus500

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    ASML: recessievrees onnodig 23 jun | Analyse en Advies