beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals CABKA DSC2 TS

CABKA DSC2 TS

laatst

0,000

%

0,00%

+/-

0,000

vorig slot

0,000

tijd

open

0,000

hoog

0,000

laag

0,000

volume

0

Kerncijfers

  20212022
Omzet (mln.) 176,96222,59
EBITDA (mln.) 26,30-15,48
Bedrijfs resultaat (mln.) 9,55-33,50
Resultaat voor belasting (mln.) 7,60-34,30
Netto winst (mln.) 4,29-29,75
Winst per aandeel 0,19-1,28

Balans (mln.)

  202120222023
Materiële activa 65,6677,62
Immateriële activa 0,610,69
Financiële activa 0,09
Vaste activa 66,3685,78
Voorraden 30,8041,74
Debiteuren 27,2231,77
Liquide middelen 9,9821,04
Vlottende activa 74,74103,33
Totaal activa 141,10189,11
Gewoon kapitaal 38,5672,73
Preferent kapitaal 22,399,50
Aandeel van derden 0,06
Langlopende schulden 9,1738,96
Kortlopende schulden 93,1477,42
Totaal passiva 141,10189,11

Overige data

  202120222023
Aantal werknemers 655595
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 23.98023.980
Cashflow per aandeel 0,780,22
Intrinsieke waarde per aandeel 1,613,03
Rendement eigen vermogen (%) 11,12-40,90
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  4. Premium
    X-Fab: een mooi instapmoment? 12 feb | Analyse en Advies
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium