beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals UMG

UMG

laatst

28,220

%

0,00%

+/-

0,000

vorig slot

28,220

tijd

17:35

open

28,220

hoog

28,700

laag

27,790

volume

1.536.208

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 7.432,008.504,0010.340,0011.108,00
EBITDA (mln.) 1.457,001.676,001.977,001.800,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 1.221,001.399,001.600,001.418,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.781,001.165,00900,001.721,00
Netto winst (mln.) 1.366,00886,00782,001.259,00
Winst per aandeel 0,750,490,430,69
Koerswinstverhouding 50,5752,3537,41
Dividend per aandeel 0,400,510,51
Dividendrendement 1,61%2,27%1,98%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 670,00555,00485,00493,00
Immaterieleactiva 4.882,006.094,006.348,001.804,00
Financieleactiva 72,00109,00156,00222,00
Vasteactiva 8.000,008.760,008.035,009.035,00
Voorraden 79,0099,00163,00210,00
Debiteuren 476,00504,002.246,00
Overigevorderingen 1,003,004,0036,00
Liquidemiddelen 326,00585,00439,00413,00
Vlottendeactiva 2.987,003.334,003.604,004.056,00
Totaalactiva 10.987,0012.094,0011.639,0013.091,00
Gewoonkapitaal 1.432,002.030,002.351,002.962,00
Preferentkapitaal 2.962,00
Aandeelvanderden 1,0021,00
Langlopendeschulden 4.830,004.672,002.767,003.841,00
Kortlopendeschulden 4.725,005.392,006.520,006.267,00
Totaalpassiva 10.987,0012.094,0011.639,0013.091,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 9.1839.2869.627
Aantaluitstaandeaandelenx1000 1.813.0001.813.0001.813.0001.819.000
Cashflowperaandeel 0,630,961,04
Intrinsiekewaardeperaandeel 0,720,791,12
Koers intrinsiekewaardeverhouding 34,4328,6123,09
Rendementeigenvermogen 95,3943,6533,2642,51
Koerseindeboekjaar 24,7822,5125,81
NEEM NU EEN ABONNEMENT OP IEX PREMIUM > NU 3 MAANDEN VOOR SLECHTS €24,95!
Premium

Taylor Swift laat kassa UMG rinkelen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    Volkswagen grijpt hard in 11 jul | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    Technische schade bij ASML beperkt 19 jul | Lange termijn adviezen
  2. Premium
    ING staat op uitbreken 11 jul | Lange termijn adviezen
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium