beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Retail Estates

Retail Estates

laatst

64,200

%

+0,78%

+/-

+0,500

vorig slot

63,700

tijd

20 jun

open

63,900

hoog

64,900

laag

63,700

volume

13.222

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 120,03113,20127,74138,86
Bedrijfsresultaat (mln.) 86,6881,59119,03152,51
Resultaat voor belasting (mln.) 61,1463,84135,17175,24
Netto winst (mln.) 58,1061,44131,84180,62
Winst per aandeel 4,704,8610,2312,99
Koerswinstverhouding 10,0912,027,225,01
Dividend per aandeel 3,083,153,223,43
Dividendrendement 6,50%5,39%4,36%5,27%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 6,556,436,446,34
Immaterieleactiva 1,141,554,036,19
Financieleactiva 1.661,751.717,251.759,881.895,30
Vasteactiva 1.672,131.728,671.792,081.964,35
Debiteuren 5,696,842,0711,44
Overigevorderingen 5,6913,332,131,80
Liquidemiddelen 98,083,681,484,13
Vlottendeactiva 113,0134,3420,1529,02
Totaalactiva 1.785,141.763,011.812,231.993,37
Gewoonkapitaal 798,99808,22920,981.097,25
Preferentkapitaal 207,81214,91292,00180,62
Aandeelvanderden 6,82
Langlopendeschulden 833,75790,33764,79793,92
Kortlopendeschulden 152,40164,45126,4695,38
Totaalpassiva 1.785,141.763,011.812,231.993,37

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 35363636
Aantaluitstaandeaandelenx1000 12.36012.65012.89013.910
Cashflowperaandeel 4,324,936,306,74
Intrinsiekewaardeperaandeel 61,5060,7468,1575,41
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,770,961,080,86
Rendementeigenvermogen 7,277,6014,3116,46
Koerseindeboekjaar 47,4058,4073,9065,10
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Koersdoel ASML met 25% verhoogd 07 jun | Analyse en Advies
  2. Premium
    Zit lagere lithiumprijs AMG wéér dwars? 12 jun | Analyse en Advies
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    PayPal: tijd om in te stappen? 17 jun | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    Nieuwe kansen bij Aegon? 12 jun | Trades
  2. Premium
    Een opname in de Amerikaanse portefeuille! 11 jun | Lange termijn adviezen
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Stellantis heeft op de rem getrapt 10 jun | Lange termijn adviezen