beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals CM.COM

CM.COM

laatst

7,100

%

-1,39%

+/-

-0,100

vorig slot

7,200

tijd

17:35

open

7,090

hoog

7,230

laag

6,940

volume

35.630

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 96,45141,62237,05283,23
EBITDA (mln.) 4,04-1,47-3,68-26,51
Bedrijfsresultaat (mln.) -1,08-9,52-19,26-44,60
Resultaat voor belasting (mln.) -1,92-13,03-21,34-44,97
Netto winst (mln.) -1,78-13,00-17,49-44,74
Winst per aandeel -0,14-0,45-0,58-1,51
Koerswinstverhouding -69,29-68,89-47,93-7,52

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 14,3920,6739,45
Immaterieleactiva 61,2280,1398,50
Financieleactiva 1,971,82
Vasteactiva 77,32106,01142,75
Voorraden 0,331,11
Debiteuren 14,7946,39
Overigevorderingen 1,020,500,56
Liquidemiddelen 52,50122,0682,74
Vlottendeactiva 86,28172,21142,26
Totaalactiva 163,60278,23285,00
Gewoonkapitaal 101,3197,8753,56
Preferentkapitaal -0,186,927,83
Langlopendeschulden 10,12102,04115,50
Kortlopendeschulden 52,1778,33115,95
Totaalpassiva 163,60278,23285,00

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 500650880
Aantaluitstaandeaandelenx1000 28.74028.84028.930
Cashflowperaandeel -0,690,10-0,05
Intrinsiekewaardeperaandeel 3,533,391,85
Koers intrinsiekewaardeverhouding 8,798,196,14
Rendementeigenvermogen -12,83-17,87-83,54
Koerseindeboekjaar 31,0027,8011,368,70
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

CM.com wacht nog een flinke klus

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
    Vochtprobleem drijft Alfen in het nauw 02 apr | Analyse en Advies
  3. Premium
    Is Just Eat Takeaway ondergewaardeerd? 11 apr | Analyse en Advies
  4. Premium
  5. Premium
    Vooruitblik eerstekwartaalcijfers ASML 12 apr | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    KPN nadert weerstandszones, daarna enorme upside 11 apr | Lange termijn adviezen
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Volkswagen neemt de goede afslag 05 apr | Lange termijn adviezen
  5. Premium
    Wereldhave leeft op 04 apr | Lange termijn adviezen