beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Alfen N.V.

Alfen N.V.

laatst

51,700

%

-7,35%

+/-

-4,100

vorig slot

55,800

tijd

23 feb

open

54,380

hoog

55,280

laag

51,460

volume

489.575

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 143,17189,01249,73439,88
EBITDA (mln.) 13,8823,8436,2078,47
Bedrijfs resultaat (mln.) 8,6517,3527,6967,75
Resultaat voor belasting (mln.) 7,8216,5826,7066,77
Netto winst (mln.) 5,6311,9921,4553,05
Winst per aandeel 0,280,570,992,45
Koers winst verhouding 58,71144,9189,1434,37

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 24,0624,9633,56
Immateriële activa 13,6017,8523,53
Vaste activa 37,8143,1258,68
Voorraden 19,9941,58131,82
Debiteuren 23,9647,02
Overige vorderingen 0,010,05
Liquide middelen 52,3447,2822,84
Vlottende activa 108,75151,07262,40
Totaal activa 146,55194,18321,07
Gewoon kapitaal 74,2396,32150,58
Preferent kapitaal 11,9921,4553,05
Langlopende schulden 18,4317,9218,58
Kortlopende schulden 53,8979,95151,91
Totaal passiva 146,55194,18321,07

Overige data

  2020202120222023
Aantal werknemers 571636893
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.89021.69021.700
Cashflow per aandeel 0,960,490,02
Intrinsieke waarde per aandeel 3,554,446,94
Koers Intrinsieke waarde verhouding 23,2519,8712,13
Rendement eigen vermogen (%) 16,1522,2735,23
Koers einde boekjaar 82,6088,2584,2060,28
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Alfen heeft nog voldoende groeimogelijkheden, maar...

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  4. Premium
    X-Fab: een mooi instapmoment? 12 feb | Analyse en Advies
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium