beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals B&S Group SA

B&S Group SA

laatst

3,795

%

+1,20%

+/-

+0,045

vorig slot

3,750

tijd

13:11

open

3,740

hoog

3,800

laag

3,740

volume

5.325

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 1.978,821.861,761.869,512.148,24
EBITDA (mln.) 105,3590,32116,3690,84
Bedrijfs resultaat (mln.) 88,4257,8775,4657,93
Resultaat voor belasting (mln.) 77,5151,1771,7347,67
Netto winst (mln.) 46,9621,7038,4726,10
Winst per aandeel 0,560,260,460,31
Koers winst verhouding 17,1428,3815,4315,60
Dividend per aandeel 0,220,100,180,12
Dividend rendement 2,29%1,36%2,54%2,48%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 103,4098,76127,91
Immateriële activa 122,60119,15128,07
Financiële activa 2,632,782,93
Vaste activa 231,49224,23263,87
Voorraden 308,27381,76416,88
Debiteuren 195,63195,04176,30
Overige vorderingen 4,316,0918,60
Liquide middelen 38,8712,5538,72
Vlottende activa 576,00633,49671,94
Totaal activa 807,49857,72935,82
Gewoon kapitaal 256,38264,16281,88
Preferent kapitaal -4,29-0,21
Aandeel van derden 50,5339,1125,12
Langlopende schulden 162,11291,72312,56
Kortlopende schulden 338,48262,73316,25
Totaal passiva 807,49857,72935,82

Overige data

  2020202120222023
Aantal werknemers 2.1582.0082.182
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.180
Cashflow per aandeel 1,750,181,17
Intrinsieke waarde per aandeel 2,952,963,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,512,401,50
Rendement eigen vermogen (%) 8,4614,569,26
Koers einde boekjaar 7,387,104,843,70
HOGE RENDEMENTEN OP DE IEX-MODELPORTEFEUILLES > WORD NU ABONNEE EN PROFITEER VAN MAAR LIEFST 67% KORTING!
Premium

Hoe zou het B&S vergaan?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
    Fagron zet wederom goede prestatie neer 15 feb | Analyse en Advies
  5. Premium
    Ahold Delhaize op overnamejacht in de VS 14 feb | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Portefeuille update Europa: Twee wijzigingen 26 feb | Lange termijn adviezen