beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Fundamentals Van Lanschot Kempen NV

Van Lanschot Kempen NV

laatst

37,600

%

+1,08%

+/-

+0,400

vorig slot

37,200

tijd

17:35

open

36,900

hoog

37,750

laag

36,700

volume

57.070

Kerncijfers

  2020202120222023
Resultaat voor belasting (mln.) 54,21178,45118,98164,17
Netto winst (mln.) 43,01136,9877,41118,45
Winst per aandeel 1,053,351,902,82
Koerswinstverhouding 20,006,5711,539,98
Dividend per aandeel 0,702,001,752,00
Dividendrendement 3,33%9,09%7,99%7,10%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoonkapitaal 1.254,481.307,541.382,231.247,00
Preferentkapitaal 895,66954,321.093,321.006,48
Achtergesteldeschulden 172,48171,53170,88170,24
Totaalpassiva 15.149,0316.306,6017.017,9116.835,89

Overige data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.5641.6541.7801.904
Aantaluitstaandeaandelenx1000 40.99040.91040.71041.970
Cashflowperaandeel 28,6533,225,676,92
Intrinsiekewaardeperaandeel 29,9029,9632,2027,69
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,700,730,681,02
Rendementeigenvermogen 3,4310,485,609,50
Koerseindeboekjaar 21,0022,0021,9028,15
BESTEL HIER UW TICKETS VOOR DE IEX BELEGGERSDAG > EEN DAG VOL INSPIRERENDE SPREKERS EN KOOPTIPS!
Premium

Op het hoofdkantoor van Van Lanschot Kempen mag de vlag uit

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium
    Mooie opsteker voor Shell 23 mei | Analyse en Advies

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium